Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Ventspilnieki nosvinējuši Latvijas dzimšanas dienu

27.11.2015

Pašlaik ir gada tumšākais laika periods, bet mūsu valstij tas vienmēr ir pats gaišākais –18. novembrī ir Latvijas dzimšanas diena. Šogad apritēja 97. gadadiena, kopš pirmoreiz proklamēta neatkarīgā Latvijas Republika.

Photo

Rīgas biedrības Kurzemes grupa dodas ekskursijā uz modernu ēku kompleksu studentiem

27.11.2015

11 biedru grupa 20. novembrī devās ekskursijā uz unikālo jaunuzceltoLatvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmisko centru „Torņakalns”, kas atklāts šī gada 7.septembrī (celtniecība sākās 2014. gada ziemā).

Photo

Centrāltirgus – ļoti ieteicams ekskursiju objekts (foto)

24.11.2015

14. novembrī LNS Rīgas RB Latgales grupa gida un tulku pavadībā apmeklēja Rīgas Centrāltirgu. Pieteicās daudz gribētāju. Lielākā daļa ekskursijas dalībnieku dzīvo Rīgā, tomēr par šo tirgu daudz ko nezināja. Visiem bija interesanti uzzināt tā un arī Spīķeru vēsturi, iepazīties ar apkārtni, pagrabtelpām, paviljoniem.

Photo

Jelgavā sacenšas boulingā

19.11.2015

14. novembrī Jelgavas sporta kompleksā „Zemgale” notika boulinga spēles, kurās uz draudzības sacensībām saradās 7 dalībnieki no Jelgavas un 10 no Tukuma.

Photo

Gardēžu sacensības Rēzeknē

05.11.2015

Rēzeknē 30.oktobrī tika organizēta kārtējā izstāde – “Rēzeknes uzņēmējs 2015”.

Photo

Jaunais Kuldīgas RB priekšsēdētājs – Guntis Dāvids

03.11.2015

Iemesls: līdzšinējais biedrības valdes priekšsēdētājs Guntars Jurševskis uzrakstījis atlūgumu. Statūti nosaka, ka valdes priekšsēdētāja prombūtnes gadījumā valdes darbu organizē valdes priekšsēdētāja vietnieks. Tā kā Kuldīgas reģionālā biedrība (RB) nebija ievēlējusi priekšsēdētāja vietnieku un pēc LNS vadības aizrādījuma par nepieciešamību ievēlēt vietnieku, to neizdarīja, nācās sasaukt ārkārtas kopsapulci, lai izvēlētu jaunu RB vadību.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas