Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo
Photo

Sajūtas kā gandrīz īstā Titānikā

24.04.2015

Rīgas biedrības Zemgales grupas 26 biedru grupa aprīlī devās organizētā ekskursijā uz unikālo, plaši apmeklēto izstādi „Titanic Exhibition”, lai to, kas daudzreiz aizrautīgi vērots TV ekrānā, skatītu savām acīm uz vietas Rīgā, Sporta manēžā gida un zīmju valodas tulka pavadībā.

Photo

Biedrību vadītāji paliek tie paši

23.04.2015

Konferences/kopsapulces notikušas jau 5 reģionālajās biedrībās: 18. aprīlī Kuldīgas, Ventspils, Smiltenes un Valmieras RB, bet 19. aprīlī Liepājas RB.

Photo

Lielā diena bija lieliska un krāsaina!

16.04.2015

Mēs Jelgavas grupā nolēmām, ka Lieldienas svinēsim neierastāk. Vēlējāmies kopā pavadīt Lieldienas, tāpēc nolēmām bariņā pastaigāties pa Jelgavas Latvijas Lauksaimniecības Universitātes parku. Laiks trāpījās nejauks, lija lietus, bet, neskatoties uz slikto laiku, nesēdējām mājās ( pie datoriem, telefoniem un TV) – visi bijām kopā!

Photo

Nedzirdīgos sajūsmina unikāla izstāde ES prezidentūras ietvaros

16.04.2015

10. aprīlī grupa LNS Rīgas RB biedru apmeklēja unikālo izstādi „Itāļu portreta glezniecības divi gadsimti. 1580 –1780” mākslas muzejā „Rīgas Birža”. Pasteidzieties – tā vēl skatāma līdz svētdienai!

Photo

Kā alūksnieši Lieldienas svinēja... (foto)

13.04.2015

Uz pasākumu, kuru vadīja RB Smiltenes priekšsēdētāja Anita Ceple un organizēja Inga Osetrova, ieradās 15 nedzirdīgie biedri. Izvēlējāmies 7. aprīli, jo ne visi mūsu biedri svin latviešu Lieldienas, ir arī tādi, kuri svin pēc krievu baznīcas kalendāra.

Photo

Lieldienas Tukumā – ar sniegu un vēju

13.04.2015

Nenobijušies no sliktiem laika apstākļiem, klubā sanāca 18 biedri ar bērniem, lai svinētu Lieldienas. A. Kronbergs iepazīstināja ar Lieldienu tradīcijām. Visi labi iejutās zaķīšu lomā, bet pats grupas vadītājs – gaiļa lomā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas