Search form

13.01.2022

Drukāt

LTV februāra pārraižu piedāvājums skatītājiem ar dzirdes traucējumiem

Photo

2022. gada februārī LTV pārraidīs divus svarīgus notikumus – dziesmu konkursu “Supernova” un Pekinas Olimpiskās spēles, ko skatītājiem ar dzirdes traucējumiem būs iespēja skatīties ar surdotulkojumu.Šī gada februārī LTV ēterā būs vērojami divi svarīgi notikumi. Viens no tiem būs Pekinas Olimpiskās spēles, kas sāksies ar atklāšanas raidījumu 4. februārī plkst. 13:50 LTV7 kanālā. Atklāšanas ceremonijai būs surdotulkojums. Arī noslēguma ceremonijai 20. februārī plkst. 13:55 būs surdotulkojums. Savukārt Olimpiskās sporta studijas katru dienu no 4.-20. februārim ar surdotulkojumu varēs vērot internetā.

 

Otrs notikums būs Eirovīzijas atlases dziesmu konkurss “Supernova”. Kā jau iepriekšējos gadus, arī šogad LTV šim raidījumam piedāvā īpašu surdotulkojumu, kur tulki Elza un Ainārs zīmju valodā “izdziedās” fināla dziesmas. Konkursa “Supernova” fināla raidījums ar surdotulkojumu būs vērojams 12. februārī plkst. 21:05 LTV7 kanālā.

 

Februārī LTV raidījumiem pievienojas jaunums – “Klausītājs 3”, kura atkārtojumi ar subtitriem būs skatāmi otrdienās plkst. 13:30 LTV1. Turpinās visas ierastās titru slejas, no 22. februāra sāksies “Vikingi” 3. sezona. 27. janvārī plkst. 22:10 LTV1 sākas jauns seriāls “Meli” ar subtitriem. Sestdienās bērnu filmu slejās būs vērojamas jaunas ģimenes filmas, savukārt sestdienās no 29. janvāra LTV1 ar subtitriem būs skatāms jauns trīs sēriju dokumentālo filmu cikls “Atenboro – apkārt pasaulei”, pēc šī cikla – nākamās skaistās dokumentālās filmas par dabu un dzīvniekiem. 25. februārī no plkst. 22:00 ar subtitriem LTV7 kanālā būs skatāma Polijas mākslas filma “Apsolītā zeme” četrās sērijās.


Informāciju sagatavoja: 

Linda Vanaga, LTV Adaptācijas nodaļas projektu vadītāja.Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas