Search form

01.06.2015

Drukāt

LTV interesē nedzirdīgo vērtējums par „Eirovīziju” starptautiskajās zīmēs

Photo

Vakar LTV ziņu raidījumā „Panorāma” pārraidīja sižetu ar LNS prezidentu Edgaru Vorslovu par dziesmu konkursu „Eirovīzija” ar tulkojumu starptautiskajās zīmēs.


„Nedzirdīgie cilvēki bija ļoti priecīgi par šādu iespēju, vakaru daudzi pavadīja pie televizora, varēja uztvert dziesmu jēgu un saprast dziedātāju vēstījumu. Atsauksmes no mūsu biedriem bija dažādas. Daži tulkotāji bija ļoti augsti profesionāļi, bet daži varēja būt labāki – tā tomēr bija tikai pirmā reize. Domāju, ka turpmāk no šī reizes daudz mācīsies,” vērtē  Latvijas Nedzirdīgo savienības prezidents Edgars Vorslovs.

Pilnuziņastekstu lasiet šeit: http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/nedzirdigie-atzinigi-verte-ltv-pirmo-reizi-nodrosinato-eirovizjas-surdotulkojumu.a131861/

Atgādinām, ka šī dziesmu konkursa finālu, kas notika 23. maijā, ar tulkojumu starptautiskajās zīmēs nodrošināja Austrijas Televīzija sadarbībā ar Austrijas Nedzirdīgo organizāciju, bet  tiešraidē to rādīja LTV7 kanālā.

Ja nepaspējāt finālu noskatīties tiešraidē LTV7, koncerta ierakstu var noskatīties internetā https://www.youtube.com/watch?v=H-wJXREikYo

Savukārt „Eirovīzijas”  1. pusfinālu var noskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=LQIzW2PMGlI&feature=youtu.be

un 2. pusfinālu šeit: https://www.youtube.com/watch?v=TGVo3Bdm6Ag

Daudzi sociālajā tīklā Twitterrakstīja, ka viņi „pieslēdzās” „Eirovīzijas” skatīšanai, pateicoties LTV7. Piedāvājam iepazīties ar vairākām skatītāju atsauksmēm par „Eirovīzijas” tulkojumu starptautiskajās zīmēs, kas publicētas „Twitter”.

 

 

 

Sagatavoja: Inese Immure, LNS valdes locekle
Foto: LSM.lv ekrānšāviens


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas