Search form

Nedzirdīgie masu medijos

Photo

Projekts palīdz atklāt cilvēku ar dzirdes traucējumiem talantus

19.06.2012

Jūrmalas pilsētas vēstures un mākslas biedrība sadarbībā ar Jūrmalas Pilsētas muzeju sākusi īstenot sabiedrības integrācijas projektu „Jūrmalas iedzīvotāju ar dzirdes traucējumiem integrācija pilsētas sabiedriskajā dzīvē izmantojot vizuālo un lietišķo mākslu”. Tā mērķis ir veicināt vājdzirdīgo un nedzirdīgo iedzīvotāju pašizpausmes spējas un integrāciju pilsētas sabiedrībā, kā instrumentus izmantojot glezniecību un lietišķo mākslu.

Photo

Latvijas radio – 1 raidījumā „Kā labāk dzīvot” – par konkursa „Sieviete Latvijai 2012” laureātēm (18. jūnijā)

19.06.2012

Mums līdzās ir daudz radošu sieviešu – personību, kas katra savā jomā veic labus, visiem mums tik nozīmīgus darbus. Jau 15 gadus Latvijas Avīze rīko šo konkursu, kurā sabiedrība aicināta informēt redakciju par Latvijas sievietēm un viņu nenovērtējamo veikumu – gan savā ģimenē, gan uzņēmumā, gan pagastā un pilsētā. Konkursam tika atsūtīts vairāki simti pieteikumu. Žūrija, aptuveni 3 nedēļu laikā cītīgi strādājot, rūpīgi izvērtēja minēto visās vēstulēs.

Photo

Iepazīstinam ar konkursa "Sieviete Latvijai 2012" laureātēm
 (foto)

19.06.2012

Jau piecpadsmit gadi pagājuši, kopš "Latvijas Avīze" sumina radošas, aktīvas un nesavtīgas sievietes, par kurām līdzcilvēki mums atsūtījuši brīnišķīgas vēstules, piedaloties konkursā "Sieviete Latvijai". Šā gada laureātēm ir kāda kopīga iezīme – viņas visas ne vien pašas spējušas īstenot drosmīgas ieceres, sākot kaut no nulles punkta, bet iedrošina un atbalsta arī citus gāzt kalnus.

Photo

Mūsu sievietes ir vislabākās!

12.06.2012

Laikam un gadiem nav ātruma ierobežojuma, tas skrien, pat neatskatoties, un raugi, "Latvijas Avīze" gatavojas savai ceturtdaļgadsimta jubilejai, bet jau pavisam drīz sveiksim jau piecpadsmitā vēstuļu konkursa "Sieviete Latvijai" izlaidumu!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas