Search form

Nedzirdīgie masu medijos

Photo

Latvijas Avīzē par LNS projektu „Nepalikt vieniem klusumā”

28.06.2013

Šodien, 28. jūnijā, Latvijas Avīze raksta par Latvijas Nedzirdīgo savienības projekta „Nepalikt vieniem klusumā” aktivitāti – atbalsta pakalpojumu topošajām un jaunām nedzirdīgām māmiņām.

Photo

LTV 1 piedāvā sižetu „Dzemdības klusumā”

17.06.2013

LTV 1 „Dienas ziņās” 14. jūnijā ievietots videosižets par vienu no ESF finansētā LNS projekta „Nepalikt vieniem klusumā” aktivitātēm.

Photo

Raidījumā „Bez Tabu”: sižets par nedzirdīgo naktsklubu Londonā (video)

13.06.2013

Vakar, 12. jūnijā, TV 3 kanāla raidījumā "Bez Tabu" tika rādīts sižets par nedzirdīgo naktsklubu Londonā. Sniedzam sižeta atstāstu.

Photo

Vēlreiz par mūsu profesionālo aktrisi Jolantu

11.06.2013

«Jau bērnībā es sapņoju kļūt par aktrisi,» smaidot saka Jolanta Znotiņa, vājdzirdīga aktrise, kas profesionālo izglītību ieguvusi Čehijā. Rīt Dailes teātrī notiks lugas Sabojātie pirmizrāde, kurā viņa atveido vienīgo sieviešu lomu.

Photo

Latvijas Radio 1 programmā „Labrīt”: Jolanta Znotiņa galvenajā lomā Dailes teātrī (10.06)

10.06.2013

Raidījumā stāstīts par kādu rupju un vardarbīgu Dailes teātra izrādi „Sabojātie”, kurā atklāts Rietumu sabiedrības morālo vērtību zudums un dzīves ēnas puses. Šī izrāde īpaša ar to, ka tajā piedalās profesionāla nedzirdīga aktrise Jolanta Znotiņa.

Photo

Latviešu nedzirdīgie celtnieki britu nedzirdīgo ziņu portālam slavē LNS aktivitātes

06.06.2013

Lielbritānijas neatkarīgais nedzirdīgo ziņu un nedzirdīgo bloga portāls „The Limping Chicken” stāsta par diviem latviešu nedzirdīgajiem celtniekiem – Vladimiru Kruminu un Rolandu Barkanu, kas dzīvo un strādā Anglijā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas