Search form

11.10.2018

Drukāt

Piedāvājums uz izrādi “Cīrulīši” ar subtitriem (video)

Latvijas Nacionālais teātris piedāvā cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem izrādi “Cīrulīši” ar subtitriem latviešu valodā. Latvijas simtgadei veltītā pirmizrāde paredzēta decembra sākumā.


Cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem teātris piedāvā šo izrādi 15.decembrī, pl.12.

Izrādes tēma? Mūsdienās joprojām aktuāla ir 70. gados sarakstītā Harija Gulbja luga “Cīrulīši” . Tā ir luga par ģimeni mājām, mīlestību un tās trūkumu, par to, ka gluži kā “Cīrulīšu” mājas var zaudēt Latviju, kas mums visiem ir tuva un dārga.
Zelmai, kura visu mūžu nodzīvojusi savās lauku mājās "Cīrulīši", jāpārvācas uz citu dzīvesvietu pie viena no saviem bērniem. “Cīrulīšos” sabrauc visi ģimenes locekļi. Visiem sakrājušās sadzīviskas problēmas, un Zelma par viņiem pārdzīvo. Viņa ļoti nevēlas pamest dzimtās mājas…

Ir pieejamas tikai 20 biļetes ar atlaidēm:

1. balkonā 2. rindā – 50% atlaide, uzrādot invaliditātes apliecību – 11 eiro (pilna cena ir 22 eiro).
1. balkonā 3. rindā – 50% atlaide, uzrādot invaliditātes apliecību – 9 eiro (pilna cena ir 18 eiro).
1. balkona biļetes tiek piedāvātas tāpēc, lai varētu ērti sekot subtitriem un vienlaikus labi redzēt darbību uz skatuves. Protams, var iegādāties biļetes arī citās skatītāju vietās bez atlaidēm.

Pieejamās biļetes var iegādāties pie sociālās rehabilitētājas Vitas Alksnes LNS Rehabilitācijas centrā, Rīgā, Elvīras ielā 19.

Biļetes bez atlaidēm var iegādāties tikai Latvijas Nacionālā teātra kasē. Kases darba laiks: darba dienās pl. 9 – 19, bet sestdienās un svētdienās pl. 11 – 18.

 

Informē: Ivars Kalniņš
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas