Search form

21.02.2019

Drukāt

Sieviešu dienā ceļā uz dzimumu vienlīdzību

8. martā Rīgā, Rītausmā, no pl. 16 līdz rīta gaismai notiks Starptautiskajai Sieviešu dienai veltīts pasākums “Sieviešu dienā ceļā uz dzimumu vienlīdzību”.


 

Pie mums viesosies Labklājības ministrijas Sociālās politikas plānošanas un attīstības departamenta vecākā eksperte Agnese Gaile, kas pastāstīs, ko nozīmē sieviešu un vīriešu līdztiesība, kā mēs izskatāmies Latvijā no šī skatupunkta  salīdzinājumā ar citām valstīm. Viņas tēma – “Dzīve Latvijā: sieviešu un vīriešu situācija de jure un de facto".

Pēc tam pie mums viesosies pārstāves no biedrības ”Centrs Marta”:  vadītāja Iluta Lāce un psiholoģe Lelde Švarca. Reizēm mēs esam tādā situācijā, kad nejūtamies labi, bet īsti to paskaidrot nevaram. Varbūt tā ir vardarbība, varbūt nepieciešama palīdzība. Iluta un Lelde sniegs   zināšanas, kā  atpazīt vardarbību un cilvēktirdzniecību un ko darīt. Pasākuma turpinājumā sarunu par sievietes lomu attiecībās ar savu vīrieti risinās psihoterapeite Ivanda Šūpulniece.

No pl.19   līdz rītam notiks dažādas aktivitātes un galda spēles.

Būs kafija, tēja, cepumi.

Ieeja pret ziedojumu vismaz 2 EUR.

Ieejas kartes var iegādāties  pie Vitas Alksnes – darbadienās līdz pl. 17 un pie Vinetas Miljones – trešdienās   pl. 19. Uz vietas 8. martā Rītausmā – pie Vitas Alksnes

Visas ieejas kartes, kas iegādātas līdz 6. martam, piedalās loterijā.

Vairāk informācijas pie Elfas Zariņas, Ineses Immures un Lilitas Loginas.

Visi laipni gaidīti!

Pasākumu organizē LNS sadarbībā ar Rīgas RB un LNS Jauniešu centru.

 

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas