Search form

23.09.2019

Drukāt

Jelgavnieki aicināti piedalīties peldēšanas nodarbībās!

Photo

LNS Rīgas reģionālās biedrības Jelgavas grupa realizē projektu „Būsim aktīvi un radoši!”. Šis projekts guvis Jelgavas pilsētas domes finansiālo atbalstu. Projekta 3.aktivitātes “Kustība ir spēks!” ietvaros notiks peldēšanas nodarbības.


 

Pirmā peldēšanas nodarbība paredzēta 26. septembrī no pl. 19.30 līdz pl. 20.15 (45 minūtes). Visas peldēšanas nodarbības notiks Jelgavas LLU peldbaseinā, Raiņa ielā 1. Vienā peldēšanas nodarbībā var piedalīties 16 cilvēki, peldbaseinā tiks īrēti 2 celiņi. Katrā celiņā drīkst atrasties 8 cilvēki.

Kopā paredzēts organizēt 8 peldēšanas nodarbības: septembrī – 1, oktobrī – 2, novembrī – 3 un decembrī – 2. Bija plānots organizēt katru mēnesi divas nodarbības, bet remontdarbu dēļ peldbaseins atsāka strādāt tikai 16.septembrī.

Dalība peldēšanas nodarbībās – tā ir lieliska iespēja uzlabot un nostiprināt savu veselību, atslābināties no ikdienas stresa, labi un lietderīgi pavadīt laiku ar savējiem biedriem.

Īsumā gribās pastāstīt par peldēšanu. Peldēšana ir universāls sporta veids, jo tas piemērots un pieejams visiem neatkarīgi no vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības un it īpaši tiem, kuri atgūstas pēc traumas vai slimības.

Ja Tu vēlies piedalīties peldēšanas nodarbībās, lūdzu, piesaki savu dalību pie grupas vadītājas Natālijas Felkeres.

Par peldēšanas nodarbību datumiem oktobrī, novembrī un decembrī paziņosim tuvākajā laikā. Sekojiet līdzi projekta jaunumiem!
Satiekamies 26.septembrī pl. 19.00 pie LLU peldbaseina!

Neaizmirstiet paņemt peldkostīmu, cepuri, čībiņas un, protams, labu garastāvokli!

Raksts ir sagatavots Jelgavas pilsētas domes līdzfinansētā projekta “Būsim aktīvi un radoši!” ietvaros. Par raksta saturu atbild biedrība “Latvijas Nedzirdīgo savienība”.

 

Rakstu sagatavoja: Karīna Pavlova, publicitātes un informācijas ieviešanas darba grupas vadītāja.


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas