Search form

05.11.2019

Drukāt

Jelgavnieki aktīvi piedalās projekta realizācijā!

Photo

Jelgavas grupas vadītāja Natālija Felkere šogad pirmo reizi piedalās Jelgavas pilsētas domes līdzfinansētā LNS projekta “Būsim aktīvi un radoši!” realizācijā.


Natālija dalās savos iespaidos: “Man jau ir pieredze pasākumu organizēšanā, bet projektā jādarbojas ar papīriem, to daru pirmoreizi un tas nav viegli. Jūnijā jelgavnieki piedalījās LNS pašdarbības festivālā. Dalībai tajāgribējām apdrukāt kreklus ar Jelgavas pilsētas simboliku. Vajadzēja uzzināt, kur lētāk Jelgavas pilsētā kreklus var apdrukāt, jo svarīgi bija iekļauties budžetā.

Apstaigāju apdruku firmas mūsu pilsētā, lai noskaidrotu cenas, tās bija augstas, tāpēc atļauties apdruku nevarējām. Bet
sameklēju lētāko apdrukas firmu Rīgā. Forši, ka projektā iegādājāmies guašas krāsas. Tās izmantojām dekorāciju krāsošanai, lai piedalītos festivālā. Dekorācijas izmantosim arī nākotnē. Liels prieks, ka projekta ietvaros varam organizēt peldēšanas nodarbības.

Tās ir vajadzīgas. Jau notika viena nodarbība, cilvēki ir apmierināti un aktīvi. Baseinā mēs peldējāmies divos celiņos, vietas pietiekoši, arī vienas nodarbības laiks 45 minūtes – labs. Sākumā pastāvēja dažas problēmas ar baseina apmeklējumu, bet tās veiksmīgi atrisinājām. Pēc pirmās peldēšanas nodarbības sāpēja visi muskuļi. Pārnākot mājās, ātri aizmigu un labi izgulējos. Gribu pateikt lielu paldies tiem cilvēkiem, kuri man palīdz projekta ietvaros. T. Lominska, V. Pāne, S. Bērzina, I. Pole, M. Veidemanis, V. Platacis, K. Legzdiņš, M. Indriksone piedalījās priekšnesuma sagatavošanā festivālam, bet A. Jermolovičs, Z. Felkers, L. Pāns ar savu transportu aizgādāja mūsu cilvēkus uz festivālu. Man prieks, ka mums tik superīga komanda un jelgavnieki aktīvi darbojas!”

Runājot par peldēšanas nodarbībām, savus viedokļus izteica arī citi jelgavnieki.

Māris Veidemanis: “Man patīk piedalīties peldēšanas nodarbībās, jaunībā skolas laikā nodarbojos ar peldēšanu. Peldēšana noteikti jāorganizē arī turpmāk.”

Valdis Alps: “Ļoti labi, ka šobrīd mums ir iespēja apmeklēt baseinu un nākotnē arī nepieciešams organizēt peldēšanas nodarbības, lai mūsu veselība būtu laba.”

 

Raksts ir sagatavots Jelgavas pilsētas domes līdzfinansētā projekta “Būsim aktīvi un radoši!” ietvaros. Par raksta saturu atbild biedrība “Latvijas Nedzirdīgo savienība”.


Teksts un foto: Kristaps Legzdiņš, ziņu korespondents
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas