Search form

19.10.2020

Drukāt

Paldies par iespēju piedalīties Nedzirdīgo dienā!

Photo

LNS Daugavpils RB biedri izsaka lielu pateicību Daugavpils pilsētas Domei par piešķirto līdzfinansējumu transporta pakalpojumiem uz Nedzirdīgo dienas festivālu “KĀDI MĒS BIJĀM UN KĀDI ESAM…LNS 100”  2020. gada 26. septembrī.

 
 
 

Nedzirdīgo diena ir tradicionāls LNS pasākums, un nedzirdīgajiem cilvēkiem svarīgi šajā dienā būt ar savējiem. Daugavpilieši ļoti priecīgi par iespēju būt daļai no nedzirdīgo sabiedrības un kopienas, kā arī ar savu dalību sniegt ieguldījumu LNS vēsturē un attīstībā.

Regīna Radkeviča dalās savos iespaidos: “Šogad Nedzirdīgo diena notika Botāniskajā dārzā, brīvā dabā. Tas notika pirmo reizi un viss bija labi noorganizēts. Koncertu noskatījos līdz galam, koncertprogramma bija labi pārdomāta. Katrs priekšnesums bija baudāms. Prieks, ka bija iespēja redzēt liela Botāniskā dārza augu daudzveidību. Paveicās ar saulaino dienu. Liels paldies Daugavpils pilsētas Domei par finansiālu atbalstu!”

Anita Slavinska izsaka savu viedokli: “Šī diena, protams, man ir svētki. Brīvā dabā, saulains laiks! Varēja redzēt , ka mūsu cilvēki jūtas labi, priecīgi ne tikai par iespēju apmeklēt koncertu, bet arī satikties ar savējiem draugiem, skolas biedriem un pārrunāt dažādas lietas. Koncerts man patika!”

Irēna Rutkovska atceras:“Šī diena man allaž ir svētki, tāpēc vienmēr apmeklēju LNS tradicionālo Nedzirdīgo dienas koncertu. Man viss patika, bija prieks satikties ar savējiem, kaut arī nav iespējams redzēt visus, kurus vēlētos. Novēroju, kā šogad apmeklētāju bija daudz, jo pasākums bija organizēts brīvā dabā.”


Vairāk foto skatīt te: /lat/galerijas/?gal=20022

Informācija sagatavota ar Daugavpils pilsētas domes finansiālu atbalstu.

Informāciju sagatavoja: LNS Iepirkumu un projektu nodaļas projektu koordinatore Karīna Pavlova


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas