Search form

28.12.2020

Drukāt

Video ziņas Nr. 20 "Aktuālās ziņas Liepājā: Svētku noskaņas radīšanai vairākās vietās pilsētā skanēs mūzika"

Photo


Lai radītu svētku sajūtu liepājniekiem un pilsētas viesiem, vairākās vietās Liepājā līdz 31. decembrim katru dienu no pulksten 10.00 līdz pulksten 21.00. skanēs svētku mūzika.

Ziemassvētku fona mūziku plānots nodrošināt pie:

  • Liepājas Svētās Trīsvienības evaņģēliski luteriskās katedrāles (Lielā iela 9),
  • Liepājas baptistu Pāvila draudzes (Siena iela 10),
  • Liepājas Svētās Annas Evaņģēliski luteriskās baznīcas mūzika skanēs no 24. decembra (Veidenbauma iela 1),
  •  pie pilsētas galvenās egles (Rožu laukums).

Tāpat aicinām kopā ar ģimeni doties romantiskā pastaigā − gaidot svētkus, Liepāja uzmirdzējusi tūkstošiem gaismiņās. Skaisti rotāts ir pilsētas centrs – Rožu laukums un laukums pretī Liepājas Universitātei, Tramvaja tilts, skvērs pie koncertzāles “Lielais dzintars”. Izgaismoti lukturīšu namiņi ir arī Jaunliepājā, Annas tirgus laukumā, Ūliha ielā, M. Ķempes un Grīzupes ielā izdekorēti ir vairāku ēku brandmūri, jaunu izskatu tumšajā laikā ieguvusi arī M. Ķempes un Ziemeļu iela visā garumā, savukārt uz Jaunā tilta margām nolaidušies eņģelīši. Eņģelīši stabulēs un vakara stundās mirdz arī virs O. Kalpaka tilta laidumiem.

Atgādinām, ka ierobežojumu laikā nevaram ciemoties viens pie otra. Bet domāsim pozitīvi, varam būt kopā ar citiem arī sazvanoties caur skype, whatsaap vai mesenger.  Tikai tā mēs varam pasargāt sevi un citus!

Lai Jums visiem silti, gaiši un priecīgi Ziemassvētki un  stipra veselība Jaunajā gadā, kas tagad šajā laikā ir pats galvenais!

Video ziņas tika sagatavotas Liepājas pilsētas pašvaldības un SIA ''LNS Rehabilitācijas centrs'' finansētā LNS projekta ''Informācija. Radošums. Sabiedrība'' ietvaros.


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas