Search form

23.03.2021

Drukāt

Video ziņas Nr. 27 "Aktuālās ziņas Liepājā: Liepājas sabiedriskajam transportam jauna mājaslapa. Pārcels NĪN samaksas termiņu."


Turpmāk informācija par sabiedrisko transportu Liepājā būs pieejama jaunā mājaslapā

Lai pasažieri un pilsētas viesi vienkārši un ātri saņemtu visu nepieciešamo informāciju par sabiedrisko transportu Liepājā, kā piemēram - ērti un ātri izplānotu savu ikdienas maršrutu, informācija par biļešu veidiem, cenām un braukšanas maksas atvieglojumiem, un citiem piedāvājumiem, ir izstrādāta jauna mājaslapa www.liepajastransports.lv.

Lietotāju ērtībām jaunā mājaslapa ir piemērota skatīšanai gan pie datora, gan mobilajā, gan planšetā – saturs pielāgojas ekrāna izmēriem, informācija ir sagrupēta galvenajos tēmu blokos, lapā ir integrēts meklētājs, kā arī ērti ir cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Ir arī ziņu sadaļa, kur pasažieri varēs izlasīt par dažādām izmaiņām, par sabiedrisko transportu, bet „Liepājas viesiem” ir sadaļa, kur apkopota būtiskākā informācija, kas jāzina ikvienam Liepājas sabiedriskā transporta lietotājam.

Domājot par pilsētas viesiem no citām valstīm, mājaslapa ir pieejama arī angļu valodā.

Pārcels nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņu

Turpinoties ārkārtas situācijai sakarā ar Covid-19 izplatību, Liepājas pilsētas pašvaldība, sniedzot atbalstu nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem pilsētā, arī 2021. gadā pārceļ nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņu.

Par šāda veida atbalsta sniegšanu liepājniekiem ceturtdien, 18. martā, domes sēdē lēma deputāti. Apstiprinātais lēmums paredz pārcelt 2021. gada nekustamā īpašuma nodokļa divus samaksas termiņus.

1.  31. marta nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņš tiek pārcelts uz 2021. gada 1. jūliju;

2.  17. maija termiņš pārcelts uz 2021. gada 30. septembri.

Tas nozīmē, ka nebūs aprēķināta nokavējuma nauda par maksājamo nodokli, par abiem pārceltajiem samaksas termiņiem.

Jāņem vērā, ka šobrīd 2021. gada 16. augusta samaksas termiņš netiek pārcelts.

 Video ziņas tika sagatavotas Liepājas pilsētas pašvaldības un SIA ''LNS Rehabilitācijas centrs'' finansētā LNS projekta ''Informācija. Radošums. Sabiedrība'' ietvaros.

 


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas