Search form

06.03.2017

Drukāt

Biedrības „Latvijas Nedzirdīgo savienība” projekts "Latvijas Nedzirdīgo savienības kultūras nama "Rītausma” tautas deju kolektīva 65 gadu jubilejas pasākums”

Rīgas dome līdzfinansē projektu par godu "Rītausmas" dejotāju darba svētkiem.

Noslēgts līgums par Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālo atbalstu LNS projektam “Latvijas Nedzirdīgo savienības kultūras nama “Rītausma” tautas deju kolektīva 65 gadu jubilejas pasākums”.

Projekta realizācija notiks no 2017. gada 31. janvāra līdz 22. aprīlim.

Projekta mērķis ir pulcināt un godināt ilggadīgos LNS tautas deju kolektīva dalībniekus un vadītājus 65 gadu jubilejas pasākumā.

Projekta vadītāja ir Dana Kalpiņa–Geida, un tā realizācijā piedalīsies kultūras nama “Rītausma” tautas deju kolektīva vadītājs horeogrāfs Aldis Ādamsons, dekorāciju māksliniece Guna Priede, koncerta vadītāja Elfa Kesenfelde, kā arī Latvijas dzelzceļa nozarē strādājošo sadarbības deju kolektīvs “Bānītis”.

Projekta ietvaros tiks sagatavots jubilejas koncerts, kurā uzstāsies kultūras nama “Rītausma” jauniešu deju kolektīvs, pašdarbības kolektīvi no LNS reģionālajām biedrībām un dzirdīgo jauniešu deju kolektīvs “Bānītis”.

Jubilejas koncertu varēs vērot jebkurš interesents. Pēc koncerta paredzēts slēgts pasākums, kurā notiks LNS tautas deju kolektīva ilggadīgo dalībnieku godināšana un kopīgs atskats “Rītausmas” tautas deju kolektīva vēsturē.

 

Karīna Pavlova, LNS projektu koordinatore


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas