Search form

27.09.2018

Drukāt

Ieraudzīt un novērtēt savas pilsētas skaistumu

Photo

Latvijas simtgades jubilejas gadā LNS Kuldīgas RB projekta „Piederam Latvijai” ietvaros 24. septembrī notika aktivitātes “Kuldīgas vecpilsētas ekspedīcija „Objekti, simboli, zīmes” realizācija.


Tādu Latviju, kādu ikdienā redzam, veidojuši mūsu senči. Lai gadsimtos radītām vērtībām mēs steigā nepaskrietu garām vienaldzīgi, lai tās ieraudzītu, apstātos, iepazītu un novērtētu, tika organizēta viena no projekta „Piederam Latvijai” aktivitātēm, kuras mērķis bija sekmēt lokālpatriotismu savai pilsētai, interesantā veidā sniedzot iespēju pasākuma dalībniekiem iepazīt tās kultūrvēsturiskos objektus.

Pasākuma dalībnieku pulcēšanās un komandu reģistrācija notika LNS Kuldīgas RB, Piltenes ielā 20-1. Katrai komandai tika izsniegts attēlu saraksts ar meklējamiem objektiem, izskaidrots maršruts, dots laiks 2 stundas, kurā pasākuma dalībniekiem jāiekļaujas, kā arī izskaidroti aktivitātes noteikumi – pie katra atrastā objekta dalībniekiem jānofotografējas tā, lai attēlā būtu redzams gan objekts, gan aktivitātes dalībnieks.

Pavisam pasākumā piedalījās 10 komandas, katrā komandā pa 2 dalībniekiem, katrai komandai bija jāatrod un jānofotografējas pie 17 objektiem.

Par pirmās vietas ieguvējām kļuva Svetlana Gārne un Janīna Birģele, otrajā vietā Inita Andrejenko un Jānis Jūrvaldis Andrejenko, trešie veiklākie bija Ligita Liepiņa un Jānim Liepiņš.

Dalībnieki saņēma saldumu balvas no veikala SIA „Lība – ZI”. Pēc tam sekoja kafijas pauze, pārrunas par pasākuma norisi un gūtajiem iespaidiem.

Projektu „Piederam Latvijai” realizē LNS Kuldīgas RB, finansē LR Kultūras ministrija un administrē „Kurzemes NVO atbalsta centrs”.

Projektu „Piederam Latvijai” realizē LNS Kuldīgas RB, finansē LR Kultūras ministrija un administrē „Kurzemes NVO atbalsta centrs”.  

 

Žanete Škapare
Foto: Guntars Jurševskis, Raimonda Tabaka, Anita Grantiņa, Indulis Lange


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas