Search form

Vēsturiskais ceļš uz simtgadi

28.03.2018

Beidzies unikālais projekts – LNS veltījums Latvijas valsts simtgadei

No 2017. gada 1. maija līdz 2018. gada 28. martam “Latvijas Nedzirdīgo savienība” (turpmāk – LNS) sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju (turpmāk – LNVM) un SIA “LNS Rehabilitācijas centrs” (turpmāk – RC) veica lielu darbu, ar Valsts kultūrkapitāla fonda saņemto finansējumu realizējot unikālu projektu par Latvijas valsts simtgades vēsturi.

13.03.2018

Fināls – ar lielu plusu

LNS realizētais projekts “Vēsturiskais ceļš uz simtgadi” jau tuvojas beigām, projekta komanda jau sagatavojusi 8 videosižetus, kuri veltīti mūsu Latvijas valsts simtgadei, un tie publicēti mūsu LNS mājaslapā www.lns.lv projekta sadaļā un šobrīd notiek pēdējā, devītā, videosižeta veidošanas process.

18.01.2018

“Ieguvēji esam visi…”

Šogad sekmīgi turpinās LNS projekta “Vēsturiskais ceļš uz simtgadi” realizācija. Tā ietvaros sagatavoti jau 6 videosižeti zīmju valodā saistībā ar Latvijas valsts neatkarības izcīņu un tās attīstību, sagaidot mūsu valsts simtgadi. Piedāvājam interviju ar šo sižetu teksta autoru KRISTAPU PILDIŅU.

05.01.2018

Simtgades projektam!

Par savu jau iegūto pieredzi LNS projektā “Vēsturiskais ceļš uz simtgadi” stāsta videofilmēšanas un videomontāžas darbu izpildītāji.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas