Search form

30.08.2012

Drukāt

No 1. septembra arī 3. grupas invalīdi Jūrmalas autobusos varēs braukt bez maksas

Photo

No 1. septembra ne tikai pensionāri, skolēni un studenti, bet arī trešās grupas invalīdi, bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni, kuri atrodas aizbildnībā, dzīvo audžuģimenēs vai bērnu aprūpes iestādēs, Jūrmalas autobusos varēs braukt bez maksas, ziņoJūrmalas pašvaldības mājaslapa.


Atbilstoši Jūrmalas pilsētas domes 9. augusta lēmumam, par brīvu var braukt arī visi studenti, kuri mācās izglītības iestādēs Jūrmalā, neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas līdz 24 gadu vecumam.
 
Pensionāri un trešās grupas invalīdi bezmaksas braukšanas karti pilsētas tīkla maršrutos var saņemt Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, pensionāra vai invalīda apliecību un iesniedzot fotokartīti (3x4 cm). Esošā braukšanas atvieglojumu karte derīga līdz 2013. gada 1. aprīlim.
 
Ņemot vērā, ka skolēniem un studentiem nepieciešams laiks, lai noformētu derīgu skolēna vai studenta apliecību, no 1. septembra līdz 9. septembrim pilsētas maršruta autobusos viņi varēs braukt bez maksas, neuzrādot apliecību. No 10. septembra Jūrmalas pilsētas autobusu tīkla maršrutos varēs braukt bez maksas, uzrādot derīgu skolēna vai studenta apliecību.
 
Par šo ziņu var priecāties LNS Jūrmalas grupa (28 biedri) un topošie surdotulki un nedzirdīgie studenti, kas mācās Sociālās integrācijas valsts aģentūras koledžā.
 
 
Sagatavoja: Informācijas centrs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas