Search form

Sociālās ziņas

Photo

Pensionāri varēs iegādāties mūža pensijas polisi

27.04.2012

Precizēta kārtība, kādā 2. pensiju līmeņa dalībnieki par šajā līmenī uzkrāto kapitālu varēs iegādāties dzīvības apdrošināšanas jeb mūža pensijas polisi. Apstiprināti grozījumi Ministru kabineta Noteikumos par valsts fondēto pensiju shēmas darbību.

Photo

Nākamajā gadā nepieciešams papildu atbalsts ģimenēm ar bērniem un invalīdiem

19.04.2012

Labklājības ministrija (LM) 2013. gadā plāno nodrošināt nozares pakalpojumus šī gada līmenī. To paredz 17. aprīlī valdībā izskatītie LM priekšlikumi 2013. gada budžetam.

Photo

Cilvēki ar invaliditāti varēs saņemt profesionālās rehabilitācijas pakalpojumus

19.04.2012

Cilvēki darbspējīgā vecumā ar invaliditāti, tās skaitā arī prognozējamu, varēs saņemt no valsts budžeta apmaksātus profesionālās rehabilitācijas pakalpojumus.

Photo

Latvijā nedzirdīgie ārkārtas palīdzību var izsaukt, sūtot sms uz 112

09.02.2012

No februāra Latvijā nedzirdīgi cilvēki var izsaukt policiju, ātro palīdzību, ugunsdzēsējus un gāzes dienestu, sūtot īsziņu uz 112.

Photo

Cilvēkiem ar invaliditāti izsniegs jauna parauga apliecības

12.04.2012

No 1. septembra cilvēkiem ar invaliditāti plānots izsniegt jaunas, uzlabota parauga apliecības. Apliecību saņemšana būs ērtāka, jo tām nevajadzēs iepriekš iesniegt fotogrāfiju, informē Zane Brīvmane, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste.

Photo

No 2. aprīļa var sākt izņemt personas elektronisko identifikācijas karti (eID)

03.04.2012

Latvija ievieš šo karti tāpēc, ka to pieprasa Eiropas Savienība. Latvijā ID karte ir apvienota arī ar e-parakstu. Šī karte būs personu apliecinošs dokuments gan Latvijā, gan ES.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas