Search form

Sociālās ziņas

Photo

Par mākslīgās apaugļošanas bezmaksas pakalpojuma ieviešanu

31.05.2012

Pašlaik tiek veikta izmaksu analīze par bezmaksas mākslīgās apaugļošanas pakalpojuma ieviešanu, ziņo Veselības ministrija. Jau šogad to sāks apmaksāt. Bet šobrīd tiek veidots neauglības reģistrs, lai noteiktu, cik cilvēkiem šāda palīdzība nepieciešama.

Photo

Jauns pakalpojums „Asistents personām ar dzirdes traucējumiem”

29.05.2012

No 7. maija projekts „Klusuma pasaule” piedāvā nedzirdīgiem klientiem jaunu pakalpojumu „Asistents personām ar dzirdes traucējumiem”.

Photo

Trūcīgas ģimenes statusu piešķirs uz īsāku laiku

29.05.2012

Turpmāk tiem cilvēkiem darbspējīgā vecumā, kuri pašvaldībā vēlēsies saņemt sociālās palīdzības pabalstu, vajadzēs reģistrēties kā bezdarbniekam Nodarbinātības valsts aģentūrā. Līdz šim sociālās palīdzības pabalstus varēja saņemt arī cilvēki, kuriem bija piešķirts darba meklētāju statuss.

Photo

Cilvēku ar invaliditāti skaits pēdējos četros gados pieaudzis par 30 tūkstošiem

28.05.2012

Pēdējo četru gadu laikā Latvijā būtiski – par 30 tūkstošiem cilvēku - pieaudzis cilvēku ar invaliditāti skaits. Šāda tendence krīzes un pēckrīzes periodā daļēji skaidrojama ar sociālās aizsardzības un atbalsta pasākumiem, ko valsts piedāvā cilvēkiem ar invaliditāti, skaidro Labklājības ministrija (LM).

Photo

Vai vajag iesniegt mantiskā stāvokļa deklarāciju

09.05.2012

Lai veicinātu informētību par mantiskā stāvokļa deklarēšanu, Valsts ieņēmumu dienests (VID) izstrādājis speciālu mājaslapu www.vidsakumdeklaracija.lv.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas