Search form

Tehnoloģijas

Photo

Skolēni izgudro robotu, lai palīdzētu nedzirdīgajiem cilvēkiem

01.03.2011

Jaunie izgudrotāji no kādas mazpilsētas skolas bija ieradušies Delandes (ASV) pilsētas Domes ēkā, lai pilsētas vadībai nodemonstrētu savu izgudrojumu – robotu, kas spēj zīmju valodu iztulkot angļu valodā.

Photo

Ierīce palīdzēs nedzirdīgiem sportistiem izvairīties no traumām

24.02.2011

ASV olimpiskās snovborda izlases dalībnieki cer uzsākt sadarbību ar Berlīnes (pilsēta ASV) Centrālās skolas inovāciju komandu InvenTeam. Viņi uzzinājuši, ka šīs skolas audzēkņi izgudrojuši īpašu ierīci, kas varētu palīdzēt orientēties vidē nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem sportistiem, kas nodarbojas ar snovbordu, kalnu slēpošanu, skrituļošanu, riteņbraukšanu vai citiem līdzīgiem dinamiskiem sporta veidiem.

Photo

Nākotnes brilles pārvērtīs runu rakstītā tekstā

12.11.2010

Cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem var būt diezgan liela problēma tikt galā ar dažādām ikdienas situācijām, atrodoties starp skaļi runājošiem cilvēkiem, kas ne vienmēr izprot nedzirdīgo vajadzības.

Photo

Nedzirdīgie uzbūvējuši peldošu bumbu Keiptaunā (Dienvidāfrikas Republikā)

07.05.2010

Viens no pilsētas jaunākajiem un interesantākajiem apskates objektiem tagad neapšaubāmi ir laiva, kas izskatās pēc bumbas. Oriģinālā laiva, ko uzbūvējuši Kaeltišas (Keiptaunas priekšpilsētas) nedzirdīgie iedzīvotāji ir ieguvusi Dienvidāfrikas peldlīdzekļu konkursa visnovatoriskākā produkta balvu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas