Search form

12.09.2014

Drukāt

RĪTAUSMAI – 45! (video)

10. septembrī Rītausma atzīmēja savu 45 gadu jubileju. Svinīgo pasākumu vadīja Rehabilitācijas centra (RC) Sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītāja Brigita Aldersone.


 
Viņa parādīja plašu prezentāciju par Rītausmas vēsturi, darbiniekiem, notikumiem. Prezentācija mijās ar pašdarbnieku priekšnesumiem 3 stundu garumā, bet garlaicīgi nevienam nebija.
 
 
Vairāki priekšnesumi bija, kā saka, iz vēstures, vecās dziesmas jaunā veidolā. Piemēram, Maiga un Juris Elbroti nodziedāja „Somu pirti” , ko kādreiz izpildīja publikas iemīļotais pāris Aleksandrs Celms un Regīna Rizika. Savukārt Genādijs Čerņavskis uzstājās ar astoņdesmitajos gados populāro dziesmu „Mana sirds ir atkal brīva”, ko pats toreiz izpildīja. Arī bijušās estrādes un rēvijas dejotājas Skaidrīte Baure un Maiga Elbrote par sevi atgādināja ar deju.
 
Godināt Rītausmu bija ieradies daudz viesu, arī LNS prezidents Edgars Vorslovs, Rīgas biedrības pārstāvji un citi, bet RC vadītāja Sandra Gerenovska savā runā mierināja sanākušos, ka Rītausmas nosaukums tomēr pastāvēs, jo tagad tās oficiālais statuss ir LNS RC filiāle „Rītausma”.
 
 
Sīkāk lasiet septembra Kopsolī!
 
 
Teksts, foto, video: Zigmārs Ungurs
Prezentāciju veidoja: Brigita Aldersone un Juris Grundulis

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas