Search form

Video

19.02.2018

Vējš atpūš nedzirdīgos uz Liepāju – amatiermākslas festivālu (foto, video)

Sestdien, 17. jūnijā, vairāk nekā 700 nedzirdīgie un viņu draugi no visas Latvijas, kā arī no Igaunijas, Lietuvas un Zviedrijas kopā pulcējās Liepājā koncertzālē “Lielais dzintars”, lai baudītu Latvijas Nedzirdīgo savienības 21. amatiermākslas festivālu “Zīmes un Skaņas satiekas vasaras naktī”.

22.12.2017

Noslēdzies Rīgas domes atbalstītais projekts „Starp divām saulēm cilvēks mirdz”

21. decembrī kultūras centrā Rītausma projekta „Starp divām saulēm cilvēks mirdz” ietvaros notika svētku pasākums – 2017. gada svinīgs noslēgums ar tādu pašu nosaukumu.

25.10.2017

Kopā vairāk nekā tūkstoš apmeklētāju visos pasākumos (video)

Šī gada Nedzirdīgo dienai bija veltīta plaša un interesanta dažādu aktivitāšu programma nedēļas garumā. Programmas realizācijā piedalījās pašmāju un ārzemju vieslektori, LNS amatiermākslas kolektīvu dažādu žanru pārstāvji no visas Latvijas. Arī apmeklētāji ieradās no visām reģionālām biedrībām.Piedāvājam noskatīties videomateriālu par šo notikumu.

30.06.2017

Videoapskats, kā satikās zīmes un skaņas Liepājas “Lielajā “Dzintarā” (video)

Zīmēs, skaņās, dejās un saviļņojošās emocijās skatītāju pilnajā “Lielā Dzintara” koncertzālē 17. jūnijā ir izskanējis, parādīts un nodancots 21. nedzirdīgo amatiermākslas festivāls Liepājā. Tajā savus talantus visdažādāko žanru 17 priekšnesumos demonstrēja nedzirdīgo mākslinieciskās pašdarbības entuziasti no 14 kolektīviem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas