Search form

Video

22.05.2017

Jaunieši apmeklēja Saeimu un tikās ar deputāti Aiju Barču (video)

19. maijā vairāk nekā 20 LNS jauniešiu grupa devās ekskursijā uz LR Saeimu un tikās ar Saeimas deputāti, Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāju Aiju Barču (ZZS).

19.12.2016

2016. gada noslēgumā godina labākos LNS ļaudis un atzīmē izcilākos sasniegumus (foto, video)

17. decembrī Rītausmā norisinājās tradicionālais LNS gada noslēguma pasākums. Svinīgo pasākumu vadīja Zane Kristapsone un Edgars Celmiņš.

16.09.2016

Par godu WDF 65 gadu pastāvēšanai (video)

Atzīmējot Pasaules Nedzirdīgo federācijas (WDF) 65. gadadienu, Rītausmā 14. septembrī ar prezentāciju uzstājās LNS prezidents Edgars Vorslovs. Apmēram stundu ilgās uzstāšanās laikā viņš sniedza sīku informāciju par WDF dibināšanu, vēsturi, struktūru, kura ir ļoti sazarota un sarežģīta, jo darbība taču aptver visu pasauli.

06.06.2016

Divdesmitais festivāls – notikums, kas paliks labā atmiņā (foto, video)

Tā atzina daudzi LNS 20. amatiermākslas festivāla “Rēzekne – zilo ezeru zeme” dalībnieki un skatītāji pēc jubilejas koncerta 4. jūnijā Rēzeknē, vēstniecības “Gors” lielajā zālē.

04.12.2015

LNS saņem Tiesībsarga balvu kā “Digitālās integrācijas veicinātājs” (foto, video)

3. decembrī – Starptautiskajā dienā cilvēkiem ar invaliditāti Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču zālē notika Tiesībsarga organizētā konference „ANO Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām aspekti Latvijā” sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

21.12.2015

Mūsu devums un guvums – 2015 (video, foto)

Jau atkal vēl viens gads ierakstījis daudzus labus, pat izcilus notikumus LNS vēsturē. Lai uz tiem atskatītos un pateiktu paldies darba darītājiem, LNS vadība 19. decembrī pulcināja savu saimi gada noslēguma pasākumā kultūras centrā “Rītausma”.

12.11.2015

Viena aktiera teātris Rītausmā (video)

Tieši Lāčplēša dienā Rītausmā ar izrādi viesojās slovēņu aktieris Šebjans Damjans. Sanākušo publiku ar viņu iepazīstināja Māra Lasmane.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas