Search form

09.07.2010

Drukāt

Brenda Kosta: „Mēs varam sasniegt savus sapņus...”

Photo

Brenda Kosta dzimusi 1982. gada 8.novembrī Riodežaneiro, Brazīlijā. Piedzimusi bez spējas dzirdēt. Viņa ir brazīliešu supermodele, savu karjeru uzsākusi kā peldētāja.

Viņai piemita visas īpašības, lai kļūtu par labu peldētāju, viņa bija gara un ar lielisku augumu, tieši šīs pašas īpašības ļāva viņai kļūt par slavenu modeli.

 Brenda ir fotografējusies tādiem pasaulslaveniem žurnāliem kā Elle, Cosmopolitan, Latina, Haddi & More, Sie7e un Trip. Līdz 2007. gadam piedalījusies daudzās modes skatēs un festivālos, uzstājusies Andres Sard, Jorge Gomez, Juanjo Oliva, Montesinos Alama, Roberto Diez, Pronovias, Guess, Guru un daudz citu modes dizaineru skatēs. Savu karjeru uzsākusi 16 gadu vecumā. Sadarbojusies ar Elite Model Management, Munich Models, Premier Model Management, Model Management un 404 Models - modeļu aģentūrām.
Savu atpazīstamību sutermodele palielinājusi, saejoties ar ēģiptiešu multimiljonāra dēlu. Saita Models.com Top25 sarakstā Brenda ierindojas 23. vietā.
 
Par savu nedzirdību viņa saka: „Esmu pieradusi pie fakta, ka nevaru dzirdēt. Tāpat kā citi dzīvoju normālu dzīvi- dejoju, eju uz kino, trenējos un eju uz randiņiem.
 
Brendas latīņamerikāņu sejas panti un augums valdzina vīriešus, sievietes viņu apbrīno un vēlas līdzināties. Viņa ir gan vizuāli pievilcīga, gan inteliģenta.
 
Attīstīdama savu karjeru, viņa ir kļuvusi par ievērojamu sievieti modes industrijā.
Brenda neuzskata, ka dzirdes problēmas būtu viņu kaut kā ierobežojušas vai arī devušas priekšrocības. Lai pārvarētu savas problēmas, viņa izmanto pozitīvo enerģiju un vēlas, lai šī enerģija sasniedz tos cilvēkus, kuriem ir tāds pats liktenis kā viņai.
Mēs varam sasniegt savus sapņus, mums tikai jābūt stipriem!”- tāda ir viņas dzīves devīze.
 


 
Pēc interneta materiāliem sagatavojusi : Laura Reisele

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas