Search form

Jaunumi

Photo

Par godu mūsu valsts simtgadei! (foto, video)

18.12.2018

Atsauksim atmiņā vērienīgi nosvinēto Latvijas simtgadi 17. novembrī Rītausmā! Piedāvājam noskatīties videomontāžu “Latvija likteņa vējos” un fotogaleriju.

Photo

Gada balvas sadalītas (foto)

17.12.2018

Atkal viens Gada noslēguma pasākums ir aizvadīts. Pasakaini izrotātajā Rītausmas zālē vakaru vadīja Brigita Lazda un Ivars Kalniņš.

Photo

LR1- Dzirdīgi bērni nedzirdīgo ģimenē. Skats no otras puses jeb mammu pieredze

14.12.2018

14. decembrī Latvijas Radio 1 raidījumā “Īstenības izteiksme” intervijas ar četrām nedzirdīgām māmiņām – Anitu Cepli, Vinetu Kozlovu, Zani Teteri un Sanitu Gabrāni. Tā ir stāsta otrā puse, par to, kā nedzirdīgam cilvēkam ir audzināt bērnus – gan dzirdīgus, gan nedzirdīgus. Iepriekšējā sarunā (26. novembrī) ar četrām dzirdīgām sievietēm – nedzirdīgu vecāku meitām – nācies secināt, ka bērniem nebūtu jātulko vecāku dzīves, jo tas var atņemt bērnību un kropļot attiecības ģimenē. Plašāku informāciju skatīt: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/bernam-nav-jatulko-pieauguso-dzives-sarezgijumi-cetru-nedzirdigo-vecaku-stasti.a302995/

Photo

Atvadoties uz mūžu

07.12.2018

Es tagad aizeju. Uz mūžu? Jā, uz mūžu. Bet mūžs ir tikai gaismas uzplaiksnījums pirms ausmas, kad Lielās dienas Saule Mūs atkal savienos ar Mūžību.

Photo

LTV1 Ceturtā studija – par Inesi Immuri

07.12.2018

LNS biedru saimē Inese Immure ir labi pazīstama kā LNS viceprezidente un LNS Surdotehniskās palīdzības centra valdes priekšsēdētāja, daudzu aktivitāšu rosinātāja un vadītāja gan darbā, gan sabiedriskajā jomā.

Photo

ŠODIEN ATZĪMĒJAM STARPTAUTISKO DIENU CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI

03.12.2018

3. decembris ir nozīmīgs datums cilvēktiesību kalendārā (vēsturē) visā pasaulē. Šo dienu 1982. gadā Apvienoto Nāciju Organizācija ir pasludinājusi par Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti.

Photo

Var noskatīties viesizrādi par komunikāciju starp dzirdīgajiem un nedzirdīgajiem

30.11.2018

3. un 4. decembrī Dirty Deal Teatro (nevalstisks latviešu profesionāls teātris) skatītājiem piedāvā iespēju bez maksas apmeklēt Nowy Teatr (Polija) viesizrādi “One Gesture”.

Photo

Saeimā tradicionālā diskusija cilvēkiem ar invaliditāti. Būs tiešraide!

29.11.2018

Pirmdien, 3. decembrī no pl. 11 līdz 14 Saeimā risināsies Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas un Latvijas cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO rīkotā diskusija “Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”.

Photo

LR1 – Nedzirdīgo bērni: tulki saviem vecākiem ar zaudētu bērnību

26.11.2018

26. novembrī Latvijas Radio 1 raidījumā “Īstenības izteiksme” intervijas ar četrām dzirdīgām sievietēm – nedzirdīgu vecāku meitām – Brigitu Lazdu, Lauru Zeltiņu, Anželiku Bruži un Rotu Gulbi par tēmu “Kā ir būt nedzirdīgu vecāku dzirdīgajam bērnam, vecāku ausīm un logam uz pasauli, kurā cilvēki komunicē, lietojot balsi?”. Plašāku informāciju skatīt: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/nedzirdigo-berni-tulki-saviem-vecakiem-ar-zaudetu-bernibu.a300894/.

Photo

LNS Jauniešu centrs pirmo reizi organizēja FOTO KONKURSU “Latvijas 100gadei”

22.11.2018

LNS Jauniešu centrs no 2. novembra līdz 15. novembrim organizēja fotokonkursu “Latvijas simtgadei”, un šajā pasākumā varēja piedalīties ikviens nedzirdīgs vai vājdzirdīgs cilvēks bez vecuma ierobežojuma, neatkarīgo no foto pieredzēm un prasmēm.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas