Search form

Jaunumi

 

Photo

Jaunums no Rītausmas jauniešiem (video)

14.09.2018

"Rītausmas" jauniešu deju kolektīvs augustā satikās 3 dienu nometnē, kur atjaunoja izrādi "Izdejot valodu".

Photo
Photo
Photo

Kopsolī – tas ir stāsts par mūsu dzīvi …

24.08.2018

Katru mēnesi jau vairāk nekā 60 gadu garumā jūs saņemat informāciju par svarīgākajiem LNS notikumiem – par pagājušiem un par gaidāmiem, par mūsu biedru panākumiem, piedzīvojumiem un iespējām dažādās dzīves jomās. Šobrīd ceļā pie jums ir Kopsolī augusta numurs. Ielūkosimies tajā kopīgi!

Photo

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola 2018./2019.mācību gadā aicina iegūt pamatizglītību un vidējo izglītību dažādās izglītības programmās (video)

10.08.2018

Vispārējo vidējo izglītību iespējams apgūt divās programmās: vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmā, kurā iekļauti eksaktie priekšmeti – fizika, ķīmija un bioloģija, un vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena programmā, kura piedāvāti dabaszinības un kultūrizglītības priekšmeti.

Photo

Uzmanību! Iesaistāmies!

03.08.2018

Valsts kontrole aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā un novērtēt Rīgas transporta infrastruktūru (sistēmu). Tā ir ļoti svarīga gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem – kājāmgājējiem, velosipēdistiem, autobraucējiem un ikvienam, kurš pārvietojas ar sabiedrisko transportu.

Photo

Aprūpētājs ir pieprasīta profesija Latvijā (video)

19.07.2018

Kas ir aprūpētājs? Šīs profesijas pārstāvis nodarbināts klientu dzīvesvietās un sociālās aprūpes institūcijās, kur notiek klientu aprūpe sociālā darba speciālistu uzraudzībā. Aprūpētājs praktiski palīdz cilvēkiem, kuri paši sevi nevar aprūpēt, piemēram, nespēj ievērot higiēnu, sagatavot ēdienu un paēst, uzkopt telpas, iegādāties pirmās nepieciešamības preces, kā arī uzturēt saistību komunikācijā ar apkārtējo vidi.

Photo

Esiet sveicināti, mūsu Kopsolī lasītāji!

29.06.2018

Ir prieks ar jums tikties vasaras plaukumā un pilnziedā, kad daudzi dodas kārtējā atvaļinājumā, cenšas vairāk pabūt brīvā dabā, paceļot kaut vai pa mūsu pašu zemīti – mīļo simtgadnieci Latviju. Cerams, atradīsiet arī laiku iepazīties ar Kopsolī 6./7. numuru, kas šoreiz iznācis uz 16 lappusēm.

Photo

Sveic LNS Goda biedru Valdi Kraukli

26.06.2018

LNS prezidente Sandra Gerenovska 25. jūnijā sveica Latvijas Nedzirdīgo savienības Goda biedru Valdi Kraukli viņa apaļajā dzīves jubilejā. LNS Goda biedrs V. Krauklis ir no 2013. gada. Atgādināsim dažus viņa dzīves svarīgus faktus.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas