Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Pirmo reizi LAMPA – arī zīmju valodā!

06.06.2019

Kas ir LAMPA? Tas ir Sarunu festivāls, kas Latvijā, Cēsīs notiek jau piekto reizi. Festivāla idejas autori uzskata, ka viss sākas no sarunām, diskusijām – gan idejas, gan darbība, gan pārmaiņas. Kā risināsies festivāls šogad?

Photo

Trešais festivāls Ventspilī izdevās!

04.06.2019

Kā zināms, 1. jūnijā Ventspils teātra namā “Jūras vārti” norisinājās jau 23. LNS nedzirdīgo amatiermākslas festivāls “Prieku sirdij rodi Ventspilī”.

Photo

Sarunu festivālā LAMPA – arī zīmju valoda

03.06.2019

Līdz Sarunu festivālam LAMPA atlicis nepilns mēnesis un tā organizatori ir publiskojuši programmu ar vairāk nekā 350 pasākumiem, kas savas dažādības, satura un formātu ziņā ir ļoti vilinoša. Programma ir pieejama festivāla mājas lapā: www.festivalslampa.lv

Photo

Uzvarējis veselais saprāts!

31.05.2019

29. maijā Ministru kabinets apstiprinājis grozījumus Ceļu satiksmes noteikumu 25. nodaļas “Transportlīdzekļu numura zīmes, pazīšanas zīmes, brīdināšanas ierīces un apzīmējumi” 234. pantā, kas paredz, ka nedzirdīgiem autovadītājiem savai automašīnai vairs nevajadzēs piestiprināt dzelteno apļveida pazīšanās zīmi.

Photo
Photo

Rīgas biedrību vadīs Ivars Kalniņš

20.05.2019

18. maijā notika pēdējā no biedrību konferencēm – Rīgas biedrības 39. konference. Par tās vadītāju delegāti apstiprināja Edgaru Vorslovu.

Photo

Kopsolī atkal klāt – jau 5. numurs!

15.05.2019

Kā jau tas mēdz dzīvē būt, arī šajā KS numurā raibā virknē cits citam seko dažādu notikumu apraksti, kas sniedz ieskatu par jau notikušiem faktiem, sarunām, pārdomām un secinājumiem. To vidū: arī LNS vadības pārskati par padarīto darbu 2018.gadā, valdes lēmumiem un statistikas datiem.

Photo

Sarunu festivāls LAMPA 2019

09.05.2019

Sarunu festivālā LAMPA Tilde veiks eksperimentu – pirmo reizi tiks mēģināts reāllaikā veidot subtitrus publiskām diskusijām! Pirmais mēģinājums notiks festivāla iesildīšanās pasākumā jau 11.maijā Rīgā, Iļģuciema Nordeķu parkā, lai nodrošinātu Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debašu pieejamību arī vājdzirdīgajiem un nedzirdīgajiem Latvijas iedzīvotājiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas