Search form

Jaunumi

Daiļdārzu un lauku sētu konkurss

06.07.2020

Kopsolī sadarbībā ar Latvijas Universitātes Botānisko dārzu (Kandavas iela 2, Rīga) rīko daiļdārzu konkursu. 

Konkursā var piedalīties visi Kopsolī lasītāji, kas ir izveidojuši skaistu daiļdārzu, vasarnīcas dārzu vai iekopuši skaistu lauku sētu un kuru apstādījumi un teritorijas ir sakoptas.

Jauns britu seriāls LTV 1 – ar subtitriem

02.07.2020

No 4.jūlija sestdienās plkst. 21 : 20 LTV 1 demonstrēs jaunu Lielbritānijā veidotu seriālu “Sanditona” ar subtitriem. Tā 8 sērijas būs skatāmas līdz pat 22.augustam. 


 Lomās: Roza Viljamsa, Kriss Māršals, Teo Džeimss, Mērija Pārkere un citi.

 

Photo

Latvijas Avīze raksta par Valmieras reģionālo biedrību

01.07.2020

Vakar, 30. jūnijā, "Latvijas Avīze"  publicēja Kristas Dzidzēvičas rakstu par mūsu Valmieras biedrību. Rakstā "Cenšamies iniciatīvas uzķert un uztaustīt “ varat iepazīties ar Valmieras biedrības vadītāju Daci Lāci un situāciju Valmierā.
 

Rakstu lasiet šeit: https://www.la.lv/censamies-iniciativas-uzkert-un-uztaustit-sirsniba-un-neatlaidiba-par-vajdzirdibu

Photo

Iznācis laikraksta "Kopsolī" jūnija/jūlija numurs

26.06.2020

Ir nācis klajā kārtējais laikraksta "Kopsolī" numurs. Kā vienmēr laikraksts raksta par tēmām, kuras var interesēt ikvienu, kurš saistīts ar Nedzirdīgo savienību un nedzirdīgiem cilvēkiem.

LNS reģionālo biedrību, grupu un kolektīvu vēlējumi LNS 100. jubilejā!

19.06.2020

Šajā īpašajā gadā, kad LNS atzīmē savu 100. jubileju, sirsnīgus sveicienus un laba vēlējumus savai organizācijai sūta LNS reģionālās biedrības

 

Photo

Latviešu filmas ar subtitriem Līgo svētkos LTV 1

19.06.2020

Līgo svētku priekšvakaram un svētku dienām Latvijas Televīzija ir sagatavojusi vairākas latviešu mākslas filmu ar subtitriem, ko pārraidīs LTV 1.

Photo

Nedzirdīgā zvejnieka Laimoņa Veidemaņa veidoto kuģu modeļu izstāde Saulkrastos

19.06.2020

 No 17. jūnija līdz 31. augustam Saulkrastu kultūras centrā Rojas nedzirdīgā zvejnieka – meistara Laimoņa Veidemaņa veidoto kuģu modeļu izstāde “Burinieka sapnis”.

Photo

Informācija zīmju valodā Saeimas mājaslapā

 Lai padarītu pieejamu informāciju nedzirdīgiem cilvēkiem – zīmju valodas lietotājiem, Saeima ir sagatavojusi 4 video klipus.  Zīmju valodā sagatavotajos videomateriālos, kuriem ir pievienoti arī subtitri, varam uzzināt par demokrātiju, likumdevēja darbu un vēsturi!

 

Photo

Sarunu festivāls LAMPA šogad norisināsies 2. – 5. septembrī, galvenokārt tiešsaistes vidē, nevis klātienē.

15.06.2020

Sarunu festivāls LAMPA šogad norisināsies 2. – 5. septembrī, galvenokārt tiešsaistes vidē, nevis klātienē. Tā organizētāji nav aizmirsuši par veiksmīgi iesākto atvērtību arī nedzirdīgo auditorijai.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas