Search form

Jauniešiem

19.09.2019

Par Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības vasaras skolu Norvēģijā

5. – 24. augustā Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) sadarbībā ar Norvēģijas Nedzirdīgo jaunatnes komiteju organizēja vasaras skolu nedzirdīgiem jauniešiem. Piedalījās 40 dalībnieki no 15 valstīm, bet no Latvijas – Artis Ozols un Paulis Kalniņš.

02.08.2019

LNS Jauniešu centra pārstāves piedalās Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības (EUDY) seminārā un Ģenerālajā asamblejā (GA)

No 7. līdz12.maijam Beļģijā Ģentē uz EUDY semināru un GA bija ieradušies dalībnieki no 23 valstīm. Latviju pārstāvēja Elīna Žurakovska un Madara Indriksone.

01.08.2019

Nodarbības nedzirdīgā franču aktiera vadībā (video)

LNS Jauniešu centrs 8. jūnijā KC "Rītausma" sarīkoja interesantu un vērtīgu pasākumu – vizuālās valodas (Visual Vernacular – saīsināti VV) nodarbības franču aktiera Ervana Cifras vadībā.

21.06.2019

Trešais Eiropas nedzirdīgo studentu seminārs un Ģenerālā asambleja Čehijā

26. – 30. aprīlī Prāgā, Čehijā, trešo reizi notika Nedzirdīgo studentu savienības (EDSU) seminārs un Ģenerālā asambleja. Tajā piedalījās ap 40 nedzirdīgo studentu no 19 Eiropas valstīm. Šogad pirmo reizi bija arī studenti no Krievijas un Ukrainas, bet no Latvijas – LILITA LOGINA. Viņa stāsta!

28.05.2019

Jaukie piedzīvojumi Erasmus+ projektā “Don’t sit to be fit” Polijā

No 23.aprīļa līdz 1.maijam 40 jaunieši no Latvijas, Lietuvas un Polijas piedalījās “Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłów” organizētā Erasmus+ jauniešu pieredzes apmaiņas un integrācijas projektā “Don’t sit to be fit” (no angļu val. “Nesēdi, lai būtu formā”) Polijā Poroninas un Zakopanes pilsētiņās.

15.05.2019

Lilita Logina piedalās konferencē

Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris” šī gada 24. aprīlī risinājās ikgadējā konference par inovācijām darbā ar jauniešiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas