Search form

Jauniešiem

02.08.2019

LNS Jauniešu centra pārstāves piedalās Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības (EUDY) seminārā un Ģenerālajā asamblejā (GA)

No 7. līdz12.maijam Beļģijā Ģentē uz EUDY semināru un GA bija ieradušies dalībnieki no 23 valstīm. Latviju pārstāvēja Elīna Žurakovska un Madara Indriksone.

01.08.2019

Nodarbības nedzirdīgā franču aktiera vadībā (video)

LNS Jauniešu centrs 8. jūnijā KC "Rītausma" sarīkoja interesantu un vērtīgu pasākumu – vizuālās valodas (Visual Vernacular – saīsināti VV) nodarbības franču aktiera Ervana Cifras vadībā.

21.06.2019

Trešais Eiropas nedzirdīgo studentu seminārs un Ģenerālā asambleja Čehijā

26. – 30. aprīlī Prāgā, Čehijā, trešo reizi notika Nedzirdīgo studentu savienības (EDSU) seminārs un Ģenerālā asambleja. Tajā piedalījās ap 40 nedzirdīgo studentu no 19 Eiropas valstīm. Šogad pirmo reizi bija arī studenti no Krievijas un Ukrainas, bet no Latvijas – LILITA LOGINA. Viņa stāsta!

28.05.2019

Jaukie piedzīvojumi Erasmus+ projektā “Don’t sit to be fit” Polijā

No 23.aprīļa līdz 1.maijam 40 jaunieši no Latvijas, Lietuvas un Polijas piedalījās “Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłów” organizētā Erasmus+ jauniešu pieredzes apmaiņas un integrācijas projektā “Don’t sit to be fit” (no angļu val. “Nesēdi, lai būtu formā”) Polijā Poroninas un Zakopanes pilsētiņās.

15.05.2019

Lilita Logina piedalās konferencē

Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris” šī gada 24. aprīlī risinājās ikgadējā konference par inovācijām darbā ar jauniešiem.

03.05.2019

Jaunieši diskutē ar LNSF pārstāvjiem par sportu.

12. aprīlī Jauniešu centrs organizēja sportisku diskusiju ar Latvijas Nedzirdīgo sporta federācijas (LNSF) pārstāvjiem. Jauniešiem bija iespēja diskutēt, uzdot dažādus jautājumus par sportu, aktualitātēm, problēmām, izteikt savus viedokļus, lai pēc diskusijas piedalītos dažādos sporta veidos. LNSF pārstāvji pastāstīja par šī brīža notikumiem, kad notiks sporta sacensības un aicināja jauniešus iesaistīties sportā.

25.04.2019

Jauniete piedalās starptautiskās apmācībās

29. – 30. martā LNS Jauniešu centra vadītājas vietniece Lilita Logina piedalījās jaunatnes starptautiskās aģentūras "EuroPeers" apmācībās Ķeguma novadā. Viņa stāsta! Šajās apmācībās jaunieši stāstīja par savu pieredzi Erasmus+ un ESK realizācijā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas