Search form

12.01.2017

Drukāt

Pasniegti IZM Pateicības raksti par ieguldījumu izglītības pieejamības veicināšanā cilvēkiem ar invaliditāti

Svinīgā pasākumā Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības raksti pasniegti profesionāļiem, kuri savā ikdienas darbā sniedz nozīmīgu ieguldījumu, lai cilvēkiem ar invaliditāti nodrošinātu izglītības pieejamību un veicinātu sociālo integrāciju.


Par ieguldījumu izglītības pieejamības veicināšanā personām ar invaliditāti to pasniedza Latvijas Republikas tiesībsargam Jurim Jansonam, invalīdu un viņu draugu apvienības "APEIRONS" valdes priekšsēdētājam Ivaram Balodim, Sociālās integrācijas valsts aģentūras direktorei Ilonai Jurševskai, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO valdes priekšsēdētājai Guntai Ančai un vairākiem citiem, kuru darbs  cilvēkiem ar invaliditāti nodrošina izglītības pieejamību un veicina sociālo integrāciju sabiedrībā.

Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības raksts par ieguldījumu izglītības pieejamības veicināšanā personām ar invaliditāti piešķirts arī LNS Rēzeknes biedrības biedrei,  Malnavas koledžas zīmju valodas tulkam IEVAI STRODEI.

Izglītības un zinātnes ministrs KĀRLIS ŠADURSKIS savā uzrunā teica“Esmu gandarīts, ka Latvijā ir labi iniciatīvas piemēri un personības, kas spēj nodrošināt veiksmīgu iekļaujošas izglītības politikas īstenošanu. Jebkura no šāda veida iniciatīvām mūsu sabiedrībā spēj vairot līdzcietību un dabisku spēju pieņemt to, ka esam dažādi. Tieši tāpēc ir tik svarīgi novērtēt cilvēku ieguldīto darbu un pateikt par to paldies.”

Cilvēciskais “paldies” bieži spēj darīt brīnumus – tas ir apliecinājums tam, ka darbs, ko tu dari, svarīgs ne tikai konkrētajam cilvēkam, bet sabiedrībai kopumā.

Foto galerija no pasākuma: https://flic.kr/s/aHskNZYNCm

Plašāk šeit: http://izm.gov.lv/lv/aktualitates/2130-pasniedz-izm-pateicibas-rakstus-par-ieguldijumu-izglitibas-pieejamibas-veicinasana-cilvekiem-ar-invaliditati

 

Sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas