Search form

Jaunumi

Photo

Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola 2018./2019.mācību gadā aicina iegūt pamatizglītību un vidējo izglītību dažādās izglītības programmās (video)

10.08.2018

Vispārējo vidējo izglītību iespējams apgūt divās programmās: vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmā, kurā iekļauti eksaktie priekšmeti – fizika, ķīmija un bioloģija, un vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena programmā, kura piedāvāti dabaszinības un kultūrizglītības priekšmeti.

Photo

Aicinām uz auto kursiem personas ar dzirdes traucējumiem 13.08.2018.! (video)

03.08.2018

„B” kategorija latviešu valodā. Akcija: teorija tikai 40 EUR! 3 braukšanas dāvanā!

Photo

Uzmanību! Iesaistāmies!

03.08.2018

Valsts kontrole aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā un novērtēt Rīgas transporta infrastruktūru (sistēmu). Tā ir ļoti svarīga gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem – kājāmgājējiem, velosipēdistiem, autobraucējiem un ikvienam, kurš pārvietojas ar sabiedrisko transportu.

Photo

Notiek dalībnieku atlase projektā „Saruna klusumā un tumsā”

03.08.2018

Latvijā un Lietuvā uzsākts sociāli māksliniecisks projekts „Saruna klusumā un tumsā”, kurā darbosies cilvēki ar redzes un dzirdes traucējumiem, kā arī profesionāli aktieri.

Photo

Vācu koris dzied ar balsi un zīmēs (video)

01.08.2018

7. augustā pl. 17 Rīgā, Svētā Jāņa baznīcā notiks vācu kora koncerts, priekšnesumi būs arī zīmju valodā. Tāpēc aicināti arī cilvēki ar dažādas pakāpes dzirdes traucējumiem. Koncerts ir bez maksas.

Photo

Aprūpētājs ir pieprasīta profesija Latvijā (video)

19.07.2018

Kas ir aprūpētājs? Šīs profesijas pārstāvis nodarbināts klientu dzīvesvietās un sociālās aprūpes institūcijās, kur notiek klientu aprūpe sociālā darba speciālistu uzraudzībā. Aprūpētājs praktiski palīdz cilvēkiem, kuri paši sevi nevar aprūpēt, piemēram, nespēj ievērot higiēnu, sagatavot ēdienu un paēst, uzkopt telpas, iegādāties pirmās nepieciešamības preces, kā arī uzturēt saistību komunikācijā ar apkārtējo vidi.

Photo

Esiet sveicināti, mūsu Kopsolī lasītāji!

29.06.2018

Ir prieks ar jums tikties vasaras plaukumā un pilnziedā, kad daudzi dodas kārtējā atvaļinājumā, cenšas vairāk pabūt brīvā dabā, paceļot kaut vai pa mūsu pašu zemīti – mīļo simtgadnieci Latviju. Cerams, atradīsiet arī laiku iepazīties ar Kopsolī 6./7. numuru, kas šoreiz iznācis uz 16 lappusēm.

Photo

Sveic LNS Goda biedru Valdi Kraukli

26.06.2018

LNS prezidente Sandra Gerenovska 25. jūnijā sveica Latvijas Nedzirdīgo savienības Goda biedru Valdi Kraukli viņa apaļajā dzīves jubilejā. LNS Goda biedrs V. Krauklis ir no 2013. gada. Atgādināsim dažus viņa dzīves svarīgus faktus.

Photo

LTV īpašais piedāvājums ar subtitriem Līgo svētkos

19.06.2018

Līgo svētkos un Jāņu dienā Latvijas Televīzija ir sagatavojusi virkni latviešu mākslas filmu un leģendārās “Skroderdienas Silmačos” pārraidīšanai ar subtitriem. Tas būs redzams LTV 1.kanālā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas