Search form

Jaunumi

Photo

2020. gada oktobra KOPSOLĪ numurs jau ceļā pie Jums!

27.10.2020

 Ir klāt rudens ar savām košajām krāsām! Un ir klāt arī oktobra KOPSOLĪ numurs!

Visi LNS biedri jauno KOPSOLĪ numuru drīz ieraudzīs savā e-pastā. Lasītāji, kuri avīzi pasūtījuši Latvijas Pastā, to saņems rīt. 

Photo

LTV jaunumi

27.10.2020

LTV jaunumi - ar subtitriem seriāls “Projekts: šķiršanās”, raidījumu cikls “Cytaidi latviskais” un seriāls “Katrīna Lielā”

Photo

SIMTGADE BEIDZOT NOSVINĒTA

06.10.2020

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Rīgā sestdien, 26. septembrī, notika Starptautiskās Nedzirdīgo dienas un Latvijas Nedzirdīgo savienības simtgades svinības, kuru apmeklēja ap 400 cilvēku.

Photo

Ir iznācis Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) laikraksta "Kopsolī" septembra numurs, kas veidots Starptautiskās zīmju valodu dienas un Starptautiskās Nedzirdīgo nedēļas noskaņās. Visi LNS biedri jauno KOPSOLĪ numuru var atrast savā e-pastā. Lasītāji, kuri avīzi pasūtījuši Latvijas Pastā, to saņems rīt.  

Rītausmā veidosim jaunt teātri - pievienojies

27.09.2020

Pirmā tikšanās LNS k/c "Rītausma", 30. septembrī plkst. 17.00, bez vecuma ierobežojuma. Iepazīsimies ar jauno režisoru un būs diskusijas par mūsu nedzirdīgo teātra nākotni.
Nāciet!


Photo

Virtuālā foto izstāde "Sapņojot klusumā (video)

22.09.2020


Ar virtuālo foto izstādi ” Sapņojot klusumā” kā vienu no daudzajiem pasākumiem, tiek atzīmēta Starptautiskā zīmju valodu diena.

Par godu Starptautiskajai zīmju valodu dienai, ko atzīmē visā pasaulē 23. septembrī, Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS) sadarbībā ar fotogrāfu Reini Fjodorovu sagatavojusi foto izstādi “Sapņojot klusumā”. 

Photo

Atklāta nedzirdīgo mākslinieku izstāde “Rītausmā”

21.09.2020

Šogad pirmais Nedzirdīgo nedēļas pasākums notika 21. septembrī – k/c “Rītausma”.

Tika atklāta nedzirdīgo mākslinieku kopas “Cerība” izstāde – par godu Starptautiskajai Nedzirdīgo dienai un Latvijas Nedzirdīgo savienības simtgadei.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas