Search form

Vides pieejamība

Photo

Par jauno pakalpojumu – e-tulks aptiekā (video)

12.10.2018

No 27. septembra “Dzirciema” aptiekas un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta nedzirdīgie apmeklētāji ar videozvana un planšetdatora palīdzību varēs attālināti izmantot zīmju valodas tulka pakalpojumu.

Photo

Eirovīzijas dziesmu konkurss starptautiskajā zīmju valodā LTV būs!

11.05.2015

23. maijā LTV 7 pārraidīs starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālu ar tulkojumu starptautiskajā zīmju valodā (paralēli LTV 1 tiešraidei tradicionālā versijā). Tiešraide sāksies pl. 22 un tā plānota līdz pusdiviem naktī, ziņo Sarmīte Plūme, LTV Dokumentālo raidījumu redaktore.

Photo

LTV jaunajā sezonā piedāvās animācijas filmas ar surdotulkojumu

05.09.2014

Latvijas Televīzija (LTV) par sabiedriskā medija misiju uzskata būt arvien pieejamākiem nedzirdīgiem skatītājiem, kā arī paplašināt bērnu auditoriju, tāpēc jaunajā sezonā top jauns projekts – animācijas filmu tulkošana arī zīmju valodā.

Photo

Tulks izpilda eirodziesmu zīmju valodā (video)

20.03.2015

Šogad Zviedriju Eirovīzijā 2015 pārstāvēs dziedātājs Mons Selmerlēvs, bet internetā viņa dziesmu var jau vērot zīmju valodā. To ļoti spilgtā veidā pasniedz zviedru zīmju valodas tulks Tomijs Krangs.

Photo

Lielbritānijā paplašina nedzirdīgo un neredzīgo pacientu tiesības

28.08.2014

Lielbritānijas Nacionālais veselības dienests (NHS) ievieš jaunus noteikumus, kas izstrādāti, lai uzlabotu nedzirdīgo un neredzīgo pacientu medicīnisko aprūpi.

Photo

Kā tas ir – vadīt ekskursiju nedzirdīgo tūristu grupai

06.06.2014

Tali Hafira ir jauna, simpātiska sieviete, kas pilda obligāto militāro dienestu Izraēlā. Dienesta laikā viņa strādā arī par gidu tūrisma firmā LOTEM, kuras devīze ir „Padarīsim dabu pieejamu visiem”.

Photo

Spānijā: kinoteātris speciāli skatītājiem ar īpašām vajadzībām

09.04.2014

Spānijas galvaspilsētā Madridē uzcelts jauns kinoteātris neredzīgiem un nedzirdīgiem skatītājiem. Tajā nodrošinātas tādas tehnoloģijas iekārtas, kas ļauj baudīt kinomākslu tieši šiem cilvēkiem.

Photo

Horvātijā: plāno atvērt viesnīcu nedzirdīgajiem

08.04.2014

Galvaspilsētā Zagrebā jau tuvākajā laikā tiks atvērta viesnīca tūristiem ar dzirdes traucējumiem.

Photo

No šodienas LTV raidījums „Sporta studija” ar surdotulkojumu

10.03.2014

No šodienas, 10. marta, LTV katru pirmdienu piedāvās raidījumu „Sporta studija” ar surdotulkojumu tiešraidē internetā www.ltv.lv rubrikā „Tiešraide”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas