Search form

19.04.2016

Drukāt

LNS Jauniešu centrs piedalīsies festivālā “Jaunieši iesaistās”

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar dažādām organizācijām aicina jauniešus no visas Latvijas uz Latvijas jauniešu NVO festivālu “Jaunieši iesaistās”, kas notiks 22. aprīlī RISEBA Arhitektūras un dizaina centrā H206 (Ūdens ielā 6). Šis pasākums notiks visas dienas garumā – plkst.12.20 – 23.20. Ikvienam būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs.


Šis festivāls tiek organizēts jau otro gadu ar mērķi veicināt savstarpējo pieredzes apmaiņu un sadarbību starp jauniešu organizācijām un tām, kas strādā ar jauniešiem no visas Latvijas. Uz šo pasākumu aicināti jaunieši, jaunatnes darbinieki un ikviens interesents. Ieeja ir bezmaksas! Tur būs iespēja piedalīties vairāk nekā 50 dažādās jauniešu sagatavotajās aktivitātēs.

Plašāka informācija par festivāla programmu ir aplūkojama: http://ljp.lv/latvijas-jaunatnes-padome-sadarbiba-ar-nevalstiskajam-organizacijam-aicina-jauniesus-uz-festivalu-jauniesi-iesaistas/

NB! LNS Jauniešu centrs šajā festivālā organizēs zīmju valodas nodarbības ikvienam interesentam. Šajās nodarbībās būs nodrošināts surdotulkojums.

Šogad organizācijas, kas piedalās šajā festivālā, sarūpējušas daudzveidīgas un vērtīgas balvas un pārsteigumus visas dienas garumā. Pasākuma beigās paredzēta Latvijas Jaunatnes padomes 20 gadu jubilejas svinības ar muzikāliem priekšnesumiem, konkursiem, dejām un aktivitātēm visa vakara garumā.

Šis pasākums ir ļoti lieliska izdevība arī LNS reģionālo biedrību pārstāvjiem, kas strādā ar jauniešiem vai arī par viņiem domā. Noteikti izmantojiet šo izdevību!

 

Aicina: Ivars Kalniņš
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas