Search form

15.11.2017

Drukāt

“Baiļu nakts” - Helovīnu balle līdz rītam

3.novembrī LNS Jauniešu centrs “Rītausmā” organizēja “Baiļu nakts” Helovīnu balli. Uz balli ieradās vairāk nekā 55 jaunieši. Jaunieši pārsteidza ar savu radošumu un centību, jo bija pārģērbusies dažādos “briesmīgos” tērpos.


Helovīna pasākumā bija daudz dažādu aktivitātšu, neiztikām arī bez skaistiem noformētiem fotostūrīšiem. Helovīna balles gaisotnē iejūtoties, jauniešiem bija jāiziet šausmu labirints tumšā telpā. Nonākot galapunktā, biedējošās vietas, tika nofilmēta viņu reakcija.  

LNS JC vietniece Lilita Logina jauniešiem pastāstīja par Helovīna izcelsmes vēsturi.Pēc Helovīna prezentācijas visi piedalījās erudīcijas spēlē par Helovīniem, ar 15 jautājumiem, no kuriem bija jāizvēlas viena pareizā atbilde no četriem variantiem. Erudīcijas spēlē uzvarēja “BMW” komanda ar trim kļūdām.

Pēc tam sekoja Helovīna tērpu konkurss par labāko sieviešu un vīriešu tērpu. Bija liela konkurence, jo daudzi jaunieši bija labi pacentušies.

Helovīna tērpu konkursa uzvarētāji:

1. vietā -  Anita Grahoļska un Artūrs Beitiks;

2.vietā -  Krista Blīgzna un Andris Žurakovskis;

3.vietā -  Ivonna Babiško un Kristaps Legzdiņš.

 

Sekoja vēl arī citi konkursi ar nosaukumu “Uzmini nu!”, piemēram, bija trīs kastes, melnos maisos ar produktiem. Vajadzēja uzminēt, kas atrodas tajās kastēs, ar savu roku aptaustot šos produktus. Jauniešiem bija iespēja tos arī pagaršot un pasmaržot. Katrā kastē atradās – cūkas mēle, kečups ar ūdeni un tītara aknas.

Visa vakara garumā līdz pat rītam notika dažādas komandu spēles, izpildījām jautru uzdevumu. Visi aktīvi iesaistījās, tāpēc kopuma pasākums izvērsās interesanti un jautri.

Paldies visiem, kas piedalījās šajā pasākumā un radoši izpaudās tērpu konkursā. Paldies brīvprātīgajiem, kas palīdzēja gatavot dekorācijas, ieteica idejas spēlēs, fotografēja utt.

Vairāk bildes apskatāms šeit: https://failiem.lv/u/aess5rvy#/

Pasākuma video DRĪZUMĀ tiks publicēts.

 

Teksts: Krista Kristīne Magone
Foto un video: Anita Valdmane


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas