Search form

15.12.2017

Drukāt

Jauniešiem ir iespēja piedalīties Erasmus+ pieredzes apmaiņas programmā Polijā (video)

LNS Jauniešu centrs piedāvā nedzirdīgajiem jauniešiem doties Erasmus+ apmaiņas pieredzē no 24.februāra līdz 4.martam “Language of tolerance” (“Valodu tolerance”), Poronin, Polijā.


Erasmus+ projektā “Valodu tolerance” piedalīsies 40 jaunieši no dažādām valstīm – Latvijas, Polijas, Itālijas un Slovākijas. Tas ir integrācijas projekts, kurā jaunieši saskaras un strādā kopā, lai mācītos sadarbību un toleranci, izmantojot sporta iniciatīvas.

Projekta laikā būs dažādas nodarbības, kurā jaunieši iegūs zināšanas un jaunas prasmes, darbojoties starptautiskās integrācijas grupās, radošās prezentācijās, teātra nodarbībās, semināros, prāta vētrās, videoierakstos u.c.

No Latvijas Erasmus+ projektā ir iespēja piedalīties 10 dalībniekiem – četriem dzirdīgiem jauniešiem un četriem nedzirdīgiem jaunieši 16 – 22 gadu vecumā ar līderi un tulku. Līderim/ei un surdotulkam vecums bez ierobežojuma.

Pirms projekta līderim ar surdotulku būs tikšanās Polijā no 2. līdz 3.februārim. Par programmu paziņosim vēlāk, kad tas būs zināms.

Nakšņošanu un ēdināšanu dalībniekiem apmaksās Erasmus+ projekta budžeta. Bet ceļa izdevumi līdz Polijai iesākumā jāsedz pašiem – pēc Erasmus+ apmaiņas projekta apmaksās 70% ceļa izdevumu. Par ceļojuma apdrošināšanu atbild paši dalībnieki.
Pieteikties pie LNS Jauniešu centra vadītājas Kristas Kristīnes Magones – mob.nr. 26863026 (SMS), e-pasts: [email protected]

Informācija par šo Erasmus+ projektu “Valodu tolerance” pieejama: www.lns.lv/files/text/infopack_TOLERNACE_2017_DAWID.pdf – angļu valodā.

Programma: www.lns.lv/files/text/Program_Language_of_tolerance_2017.pdf – angļu valodā.

Jaunieši, projekts dos jums iespēju iegūt vērtīgu pieredzi, zināšanas, jaunas draudzības un attieksmi, kas pozitīvi ietekmēs jūsu nākotni! Brauciet un piedalaties!

 

Ziņo: Krista Kristīne Magone
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas