Search form

28.02.2018

Drukāt

Ceļojumu vakars LNS Jauniešu centrā (video)

LNS Jauniešu centrs 23. februārī LNS ēkas 2.stāvā organizēja “Ceļojumu vakaru”. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 40 jaunieši.


Ceļojumu vakarā bija trīs dažādas nodarbības. Pirmā - aizraujošs ceļojums uz eksotisko Āfriku, kurā Ivars Kalniņš, Krista Blīgzna un Intis Zvirbulis pastāstīja par piedzīvojumiem, rādīja dažādas bildes un video. Jaunieši varēja uzdot jautājumus un uzzināt par Āfrikas dzīvi, kas daudz atšķiras no Eiropas valstīm.

Pēc tam sekoja informatīvā nodarbība “Kā lēti un izdevīgi ceļot?”. Šo nodarbību vadīja Ivars Kalniņš. Jauniešiem bija iespēja diskutēt un dalīties pieredzē par ceļojumiem. Ivars pastāstīja par dažādām tēmām, kas ļoti noderīgas, plānojot ceļojumu: kā atrast lētos lidojumus internetā, kur pieteikt lētu naktsmītni un auto nomu. Viņš deva dažādus labus padomus.

Pēc nodarbības sekoja spēļu vakars, kurā jaunieši brīvo laiku pavadīja spēlējot. Var redzēt, ka šādas spēles vēl joprojām patiešām aizrauj dalībniekus.

Paldies Ivaram Kalniņam par jauno iniciatīvu – organizēt šādas informatīvas nodarbības jauniešiem. Paldies viņam, ka atrod brīvo laiku sadarboties ar LNS Jauniešu centru.

Katrā ziņā varam pateikt, ka šis nebija pēdējais ceļojumu stāsts, jo Jauniešu centrs plāno tādu līdzīgu pasākumu rīkot arī martā, kad pie mums viesosies Paulis Kalniņš un Artis Ozols, kuri stāstīs par saviem vasaras piedzīvojumiem ar “stopiem”. Tāpēc teikšu – tiksimies atkal martā! Sekojiet informācijai!

 

Krita Kristīne Magone


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas