Search form

16.08.2018

Drukāt

LNS Jauniešu centrs pirmoreiz laivo pa Latvijas garāko upi Gauju

Karstajās un saulainajās dienās 21. – 22.jūlijā 25 cilvēki devās braucienā ar kanoe laivām pa Gauju maršrutā no Cēsīm līdz Siguldai.


Abas diena sākās agri rīta pl. 5:30. Devāmies uz Cēsīm. LNS JC vadītājas un treneres Kristīnes Magones vadībā mums bija rīta vingrošana, kurā iesildījāmies 40 km laivošanas maratonam. Izpeldējāmies upē un no Cēsīm prom devāmies ap desmitiem rītā.

Braucot vērojām skaistas klintis un iežu atsegumus upes krastos. Līkločus pa upi metot, ap sešiem vakarā bijām pieveikuši vairāk nekā pusi maratona (25 km) . Nakšņojām Braslas atpūtas vietas mītnē.

Vakara daļā bija komandu spēles – izsmējāmies, palēkājām, izstrīdējāmies par spēlēm – bija enerģijas pilna diena. Pēc spēlēm vakariņās pie ugunskura uzcepām cīsiņus uz zariem, kā pienākas piedzīvojumos. Ugunskuru sagatavoja Elvis Kristapsons un Artūrs Beitiks – paldies šiem puišiem.

Otrās dienas rītā pl. 11:00 airējāmies prom no atpūtas vietas. Izpeldējāmies, un sekoja pusdienu pauze uz ūdens. Skaisto un sarkano Turaidas pili redzējām no tālienes. Šī bija karsta un slinka diena mums visiem, kad ļāvāmies Gaujas straumei mūs aiznest līdz finišam Siguldā. Galapunktu sasniedzām ap 16:00.

Šo pasākumu vadīja Loreta Krūka un Elīna Žurakovska. Pateicoties Loretas iniciatīvai, šis izbraukums notika lieliski. Liels paldies meitenēm par brīvprātīgo darbu un veltīto laiku laivu braucienam.

Jāmin arī uzņēmīgais Artūrs Beitiks – uz pasākumu ļoti ātri pieteicās 24 cilvēki, un, kad viņš ļoti vēlējās laivot ar mums, ieteicām kontaktēties pašam ar laivas saimnieku par nomu. Viss nokārtojās gludi, un tā Artūrs ienāca mūsu komandā. Tas ir labs paraugs: negaidīt pamudinājumus no malas – nāciet paši, ja vēlaties pievienoties kādai aktivitātei.

Paldies Rīgas jauniešu centram “Kaņieris” par resursiem, kurā jauniešiem bija iespēja aizņemties bezmaksas telti, paklājiņus un guļammaisus.

 

Teksts: Māra Kursīte
Foto: Rūta Bernaua


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas