Search form

19.10.2018

Drukāt

LNS Jauniešu centrs aicina piedalīties Foto konkursā “Latvijas 100gadei” (video)

Konkursā var piedalīties ikviens nedzirdīgs cilvēks bez vecuma ierobežojumiem, neatkarīgi no fotografēšanas iemaņām un pieredzēm.


“Latvijas 100gadei” konkursam var pieteikties līdz 2.novembrim, foto ir jāielādē failiem.lv, norādot darba autora vārdu un uzvārdu, un tā jānosūta uz LNS Jauniešu centra E-pastu: [email protected] , neskaidrību gadījuma var sazināties ar LNS JC vadītāju Kristīni Magoni tel.nr. 26863026. Foto konkursam var iesniegt ne vairāk kā trīs fotogrāfijas.

Foto konkurss norisināsies no 3.novembra līdz 15. novembrim, kurā iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas sociālajos tīklos LNS JC Facebook lapas profilā, un ikviens varēs balsot par sev patīkamāko, spiežot “Like/Man patīk”.

Tas vēl nav viss, foto konkursa darbu vērtēs arī LNS JC un LNS pārstāvji, kurā viņi vērtēs fotogrāfijas radošo pieeju un ideju orginalitāti.

Konkursa 1.-3. vietu ieguvēju – fotogrāfijas autori, kuru darbi būs ieguvuši visaugstāko punktu skaitu pēc “Like/Man patīk” un pēc žūrijas vērtējuma, tiks apbalvoti ar LNS Jauniešu centra sarūpētajām dāvanām 17.novemrbī LNS rīkotajā pasākumā Latvijas simtgadei, kas notiks K/C “Rītausmā”.

Nāc un dalies ar savām bildēm fotokonkursā!

 

Ziņo: Kristīne Magone 

Pievienotie faili


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas