Search form

Jauniešiem

30.09.2016

Jaunieši Erasmus+ apmācībās Maltā

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības ERASMUS+ programmas apmācībās eksotiskajā Maltā no 30. augusta līdz 4. septembrim piedalījās 26 jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Somijas, Maltas, Beļģijas, Skotijas, Īrijas, Anglijas, Francijas, kā arī pats apmācību vadītājs no Nīderlandes.

05.09.2016

Baltijas jaunieši tiksies festivālā Rīgā

Baltijas Nedzirdīgo jauniešu festivāls šogad 15. oktobrī pulcēs dalībniekus Rīgā.

18.08.2016

Jaunieši radoši pilnveidojas Itālijā (foto)

Turīnā, Itālijā, 26. jūnijā – 6. jūlijā norisinājās apmācību kurss "Signs in Europe II", kas notika projekta "Erasmus +" ietvaros. Šajā projektā piedalījās 60 dalībnieki no partnervalstīm – Itālijas, Latvijas, Bosnijas, Turcijas, Maķedonijas, Baltkrievijas, Rumānijas un Armēnijas.

15.08.2016

Iespēja apgūt starptautiskās zīmes

Pēc LNS Rīgas biedru lūguma Pasaules Nedzirdīgo nedēļas ietvaros piedāvājam starptautisko zīmju darbnīcu.

10.08.2016

Eiropas junioru nometnē Norvēģijā (foto)

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) sadarbībā ar Nedzirdīgo tautskolu un apmācību centru 19. – 26. jūlijā sarīkoja Eiropas līmeņa nometni nedzirdīgajiem junioriem 13 – 17 gadu vecumā.

09.08.2016

Jauniešu nometnē Zviedrijā

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības (EUDY) jauniešu (18 – 30 gadu vecumā) nometne tiek organizēta reizi divos gados. Tā šogad notika 8. – 17. jūlijā Leksandā, Zviedrijā. Šoreiz nometnes tēma bija “Diversity in the Minority” (Dažādība mazākumā). Tur piedalījās 5 LNS Jauniešu centra pārstāvji: Varis Salmiņš, Laila Annija Intsone, Jānis Glušņonoks, Armands Hildebrants un Marģers Krūziņš.

08.08.2016

Kaut kas nebijis: Jauniešu trakie piedzīvojumi bez tehnoloģijām (video)

Koši krāsainajos vasaras mēnešos ir iespējas piedalīties daudzveidīgās vasaras nodarbēs –āra peldēšanā, sporta aktivitātēs, ogu un sēņu lasīšanā, ceļojumos gan Latvijā, gan citās valstīs un vēl daudzās citās.

03.08.2016

Jauniešu pasākumā „EYE 2016” Eiropas Parlamentā

Ik otro gadu Eiropas Parlamentā Strasbūrā (Francijā) notiek Eiropas Jaunatnes (“EYE”) pasākums, kuru apmeklē dažādu Eiropas valstu jaunieši. Šis pasākums notika arī šogad, 20. – 21.maijā. Šajā pasākumā varēja pieteikties ar Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības (EUDY) starpniecību, un tajā piedalījās arī jauniete no Latvijas.

01.07.2016

Sveiki, jaunieši – nāciet uz trakiem piedzīvojumiem bez telefoniem (video)

Jūs laikam jau gaidāt informāciju par pasākumu “Traki piedzīvojumi bez telefoniem”. Tagad sniedzam plašāku informāciju par šo pasākumu! Pasākuma vieta būs kempingā “ Jūras Priede” Zvejniekciems, Saulkrastos.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas