Search form

15.11.2013

Drukāt

95 stāsti par brīvību uz valdības nama festivālā „Staro Rīga”

Photo

Šo piektdien, 15.novembrī, atklās Ministru kabineta ēkas izgaismošanas projektu festivālam „Staro Rīga”. Tā veidošanā iesaistījās Latvijas iedzīvotāji, izstāstot 95 gaišus, cilvēcīgus un patiesus stāstus par brīvību.


Valdības nama projekta „Brīvs kā...” veidošanā līdzdarbojās dažāda vecuma cilvēki - gan bērni, gan seniori -, arī visdažādāko profesiju pārstāvji - policisti, ugunsdzēsēji, uzņēmēji, aktieri, mūziķi, žurnālisti, sportisti, arī NVO pārstāvji. Starp viņiem arī sabiedrībā zināmi cilvēki – šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, TV seja Baiba Sipeniece-Gavare, kardiologs Andrejs Ērglis, dzejniece Māra Zālīte, dziedātāja Linda Leen, ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, akadēmiķis Jānis Stradiņš, paraolimpietis Aigars Apinis u.c.  
 
 
Mediju iespējas - atklāšanas pasākums norisināsies šo piektdien, 15.novembrī, ārpusē pie valdības nama. Sākums plkst. 18:00. Pasākumā piedalīties aicināti 95 cilvēki, kas līdzdarbojās projekta tapšanā, nozaru ministri, kā arī jebkurš cits interesents.
 
Izgaismošanas projekts tiks īstenots kā video projekciju, gaismas spēļu, mūzikas un teksta sinerģija, kur nozīmīga loma būs minētajiem 95 cilvēku stāstiem par brīvību. Būtiski pieminēt, ka video projekcijā visi stāsti par brīvību ir titrēti, lai mēs sniegtu iespēju iepazīt Ministru kabineta projektu „Brīvs kā...” arī nedzirdīgajiem cilvēkiem.
 
Lai sniegtu ieskatu projekta idejā, aicinām noskatīties video: http://ej.uz/Brivs-ka-staro-riga
 
Projektu būs iespējams apskatīt četrus festivāla vakarus 15. – 18. novembrī no plkst. 18:00 līdz 23:00.   
 
Izgaismošanas projekta „Brīvs kā...” idejas autori ir Valsts kanceleja un radošā aģentūra „3K Management”. Savukārt par šā gada sadarbības partneriem kļuvuši AS „Latvenergo” un SIA „ProSound”. Finansiālo atbalstu sniedz „Nodibinājums Rīga 2014”.
 
Gaismas festivāls „Staro Rīga” norit jau sesto gadu un tā koncepcija šoreiz ir „Seši stāsti par prieku”. Festivāla mājaslapa: http://www.staroriga.lv/Brivs-ka/.
 
 
Teksts: ILZE PAVLOVA, Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas