Search form

17.01.2014

Drukāt

Rīgas domes lēmums: Nedzirdīgo bērnu internātskolas būvniecību vairs neatsāks

Photo

Ziņu aģentūra Leta ziņo, ka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejā nolemts izslēgt no izglītības, kultūras un sporta nozarei nepieciešamo īpašumu saraksta zemesgabalu Murjāņu ielā, Juglas ezera krastā, kur pirms astoņiem gadiem tika ielikti pamati jaunajai Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātskolai. Pamatojums – vairāku iemeslu dēļ šīs skolas būvniecība zaudējusi aktualitāti.


Šī objekta būvniecība uzsākta 2006. gadā, un projekta īstenošanai tika veikti būvlaukuma sagatavošanas un pamatu ielikšanas darbi. Valsts atbalsta un finanšu līdzekļu trūkuma dēļ 2009. gadā saskaņā ar Rīgas domes lēmumu darbi tika pilnībā apturēti, veicot objekta konservāciju.

Projektā bija paredzēts, ka jaunais Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātskolas komplekss Juglas ezera krastā sastāvēs no skolas korpusa 360 bērniem, kopmītnes, sporta kompleksa ar vairākām zālēm un peldbaseinu, kā arī būs stadions ar tribīnēm. Objekta kopējās izmaksas bija aprēķinātas 22,5 miljonu eiro apmērā.

Plašāk par to: http://www.apollo.lv/zinas/rigas-nedzirdigo-bernu-internatskolas-buvniecibu-juglas-ezera-krasta-neatsaks/632454
 
Sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas