Search form

09.06.2014

Drukāt

Pirmo reizi – Tukumā! (foto un video)

Pirmo reizi Latvijas nedzirdīgo pašdarbības festivāls notika Tukumā. Turklāt nevis brīvā dabā, kā beidzamajos gados ierasts, bet kultūras namā. Labums bija tas, ka varējām tukumniekiem nodemonstrēt mūsu tradicionālo, krāšņo gājienu lepnā policijas eskorta pavadībā. Viss izdevās, un arī laiks sestdien, 7. jūnijā, bija kā dieva sūtīts.


 
Kultūras nams bija piepildīts, visiem nepietika sēdvietu, skatītāju vidū bija daudz jauniešu, tas priecē.
 
 
Festivālu vadīja Rīgas RB priekšsēdētāja Māra Lasmane un Rīgas RB Tukuma grupas vadītājs Aleksandrs Ņerodenko. Pēc Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietnieka Ērika Lukmana un Tukuma NVO apvienības vadītājas Guntas Kalviņas apsveikumiem festivālu atklāja LNS prezidents Edgars Vorslovs.
 
Vairāk foto šeit.
 
Skatītājiem tika piedāvāti 23 priekšnesumi no visām LNS reģionālajām biedrībām. Plašāks festivāla apraksts būs jūnija Kopsolī. Bet šobrīd videovariantā varat noskatīties gan atklāšanu un nobeigumu, gan gājienu un priekšnesumus.
 
Internetā var vērot arī Latvijas TV sižetu par šo festivālu: http://www.ltv.lv/lv/raksts/08.06.2014-arii-nedzirdiigajiem-ir-dziesmu-un-deju-svetki.id30725/
 
 
Sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa
Foto: Anita Grahoļska, Inguna Čauna un Juris Grundulis

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas