Search form

01.02.2011

Drukāt

Latvijas avīzē: par mūsu labo zvaigzni Juri Grunduli

Photo

Arī Latvijas populārākajam laikrakstam „Latvijas Avīze” nav pagājuši garām mūsu Labās Zvaigznes gaišie stari. Savā jaunākajā numurā 1. februārī rakstā „Kurlmēmo logs uz pasauli – datorlietošanas prasmes” žurnāliste Ilze Rūtenberga – Bērziņa stāsta par 2010. gada Rīgas Labās Zvaigznes balvas ieguvēju, LNS Informācijas centra darbinieku Juri Grunduli.


Juris tur aprakstīts kā jauns cilvēks, kurš, neskatoties uz dzirdes problēmām, līdztekus savam ikdienas darbam apmācījis datorlietošanā vairāk nekā 30 cilvēkus. Intervēts arī pats Juris. Lūk, ko viņš stāsta:

"Kā šodien atceros pašu pirmo stundu, kad sēdēju pie datora un biju gluži apjucis, jo visi teksti tur bija angļu valodā. Neko taču nesapratu, un sākumā interese tādēļ pat zuda. Ātri vien aptvēru, cik lielas iespējas man kā nedzirdīgam cilvēkam paver modernās tehnoloģijas, tāpēc pēc stundām bieži  nācu uz datorklasi un konsultējos ar skolotāju papildus, lai noskaidrotu to, ko vēl nesapratu. Tādēļ biju  bezgala priecīgs, kad māte man uzdāvināja datoru, neraugoties uz to, ka mūsu trūcīgajai ģimenei tas nebija viegli.”
 
Rakstu varat izlasīt šeit: http://www2.la.lv/lat/latvijas_avize/jaunakaja_numura/riga/?doc=93296
 
Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: Ilze Kopmane

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas