Search form

19.06.2012

Drukāt

Latvijas radio – 1 raidījumā „Kā labāk dzīvot” – par konkursa „Sieviete Latvijai 2012” laureātēm (18. jūnijā)

Photo

Mums līdzās ir daudz radošu sieviešu – personību, kas katra savā jomā veic labus, visiem mums tik nozīmīgus darbus. Jau 15 gadus Latvijas Avīze rīko šo konkursu, kurā sabiedrība aicināta informēt redakciju par Latvijas sievietēm un viņu nenovērtējamo veikumu – gan savā ģimenē, gan uzņēmumā, gan pagastā un pilsētā. Konkursam tika atsūtīts vairāki simti pieteikumu. Žūrija, aptuveni 3 nedēļu laikā cītīgi strādājot, rūpīgi izvērtēja minēto visās vēstulēs.


Viena no radio studijas viešņām stāstīja par nomināciju „Sieviete par nesavtīgu darbu sabiedrības labā”. Žūrijasprāt, viena no spilgtākajām laureātēm šajā nominācijā bija Inese Immure, kura daudz darījusi nedzirdīgo cilvēku labā. Gan rosinājusi un panākusi pārmaiņas sabiedrības attieksmē pret nedzirdīgo vajadzībām  (piemēram, risinājusi jautājumus par to, ka TV pārraidēm nepieciešams veidot subtitrus, kā arī nodrošināt 112 neatliekamo pakalpojumu izsaukšanu ar mobilo īsziņu utt.), gan tīri praktiski dzirdes trūkuma kompensācijas iespēju radīšanā šiem cilvēkiem. Viņa aktualizē nedzirdīgo cilvēku intereses mūsu sabiedrībā un vēlas atgādināt, ka arī viņi ir pelnījuši uzmanību kā pilnvērtīga tās daļa.
 
Raidījums beidzās ar aicinājumu –iedrošinieties arī jūs turpmāk pieteikt uzmanību cienīgus cilvēkus šim konkursam, pastāstīt par viņiem plašākai sabiedrībai. Pastāstīt par viņiem visiem!
 
Studijas viesi – sarunas dalībnieki bija: Dace Terzena - žurnāla „Mājas Viesis” redaktore; Anita Kleina – Hipotēku bankas Bauskas filiāles vadītāja; Linda Sīlīte - konkursa „Sieviete Latvijai 2011” titula ieguvēja.
 

Plašāk par šo pasākumu lasīt šeit.


 
Sagatavoja: Ilze Kopmane
Foto
no portāla Latvijas avīze

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas