Search form

24.01.2019

Drukāt

“Bite” piedāvājums LNS biedriem

Photo

Daudzi mūsu biedri nezina, ka mobilo sakaru operatoram BITE ir speciāls piedāvājums Latvijas Nedzirdīgo savienībai.


Piedāvājums attiecas tikai uz LNS biedriem vai LNS darbiniekiem – gan dzirdīgiem, gan nedzirdīgiem.

Bites piedāvājums ir neierobežots internets ar 75% atlaidi no parastā Bites tarifa. Tas nozīmē, ka mēnesī par internetu jāmaksā 5,63 eiro. Bet tas ir tikai par internetu. Ja grib sūtīt SMS, tad par katru SMS papildus jāmaksā 0,06 eiro.

Tikai Surdocentrā līgumu ar Biti par 50 % atlaidi internetam var noslēgt jebkurš cilvēks! Arī tāds, kas nav saistīts ar LNS.

Ārzemēs Bites pakalpojumi ir par pilnu maksu!

Uzmanību! Lai noslēgtu līgumu ar Biti, nevajag iet uz Bites saloniem, tur šādu līgumu noslēgt nevarēs!

Rīgas biedriem jāiet pie klientu apkalpošanas speciālistiem Jura Grunduļa vai Sigitas Ķikures Surdocentrā, vai pie Vitas Alksnes Rehabilitācijas centrā.

Citu reģionālo biedrību biedriem jāvēršas savā biedrībā.

Kā notiek līguma slēgšana? Pie klientu apkalpošanas speciālista tiek noformēts pieprasījums pēc speciālā Bites piedāvājuma. Pēc tam speciālists pieprasījumu nosūta Bitei.

Bite sagatavo līgumu un ar kurjeru nosūta uz klienta norādīto vietu. Piemēram, uz klienta mājām vai biedrību. Neaizmirstiet pieprasījumā pateikt, uz kurieni jāsūta gatavais līgums!

Ir atšķirība starp agrāko LMT piedāvājumu un Bites piedāvājumu! LMT SIM karti drīkstēja likt tikai Surdocentra izsniegtajās planšetēs. Bet Bites SIM karti drīkst lietot jebkurā ierīcē – planšetē vai telefonā.

Pašlaik beidzas LNS sadarbības līgums ar LMT. Tāpēc nevaram stāstīt par LMT piedāvājumu, jāgaida, vai tiks noslēgts jauns sadarbības līgums.
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas