Search form

07.08.2019

Drukāt

Apotheka aptiekās pieejams zīmju valodas tulks (video)

Photo

Kopš jūnija septiņās aptieku tīkla Apotheka aptiekās ir iespēja saņemt pilnvērtīgu farmaceita konsultāciju, attālināti izmantojot Nedzirdīgo biedrības surdotulku pakalpojumus.


Šobrīd iespēja sazināties ar tulkiem tiek nodrošināta trijās aptiekās Rīgā un četrās aptiekās ārpus Rīgas, taču, ja tuvumā Jūsu dzīvesvietai atrodas kāda no Apotheka aptiekām un Jūs vēlaties saņemt tulka pakalpojumu tajā, lūdzu, rakstiet pieprasījumu uz e-pastu [email protected]. Apotheka aptieku saraksts pieejams https://www.apotheka.lv/aptiekas/

Aptieku tīkla Apotheka valdes locekļa Jāņa Kūliņa vērtējums šai iniciatīvai: “Aptieka ir pieejamākā primārās veselības aprūpes iestāde, kur profesionāli un zinoši farmaceiti var sniegt konsultāciju par dažādiem veselības jautājumiem. Taču gadījumos, kad kā komunikācijas starpnieks jāizmanto papīrs un pildspalva, saziņas iespējas ir daudz ierobežotākas.

 Tāpēc mēs, Apotheka, vēlamies parūpēties, lai pilnvērtīgu farmaceitisko konsultāciju varētu saņemt ikviens aptiekas apmeklētājs. Zīmju valodas tulka iesaiste farmaceita un klienta saziņā ir nenovērtējams ieguvums – tikai tādā veidā farmaceitam ir iespēja pilnvērtīgi iztaujāt klientu, piedāvāt daudzveidīgus risinājumus, kā arī izskaidrot aptiekā pieejamo produktu lietošanas nosacījumus.

 Paldies Nedzirdīgo savienībai par atsaucību, un ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību – Apotheka tīklā ir 117 aptiekas un līdz ar to arī plašas iespējas atvieglot vājdzirdīgo un nedzirdīgo cilvēku ikdienu.”

Paldies Raitim Rūrānam par iesaistīšanos Apotheka piedāvātā jaunuma skaidrojumā!

 

 

Zīmju valodas tulka pakalpojumi pieejami šajās aptiekās:

T/c Spice, Rīgā, Jaunmoku ielā 21

T/c Riga Plaza, Rīgā, Mūkusalas ielā 71

Rīgas autoosta, Rīgā, Prāgas ielā 1

T/c Ostmala, Liepājā, Kārļa Zāles laukumā 8

Jelgavā, Lielajā ielā 17

Valmierā, Rīgas ielā 33

Preiļos, Tirgus laukumā 5

Pieejams ne tikai zīmju valodas tulks, bet arī atlaides.

Katru otrdienu Apotheka aptiekās visas dienas garumā pieejama 15% atlaide senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Par konkrētiem piedāvājuma noteikumiem sīkāk interesēties Apotheka aptiekās. 

 

Inga Cīrule 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas