Search form

12.08.2016

Drukāt

Kopā veidosim fotoizstādi “Nedzirdīgie VAR!”

Photo

Lai parādītu, cik mēs, nedzirdīgie, esam spējīgi un radoši, Starptautiskajā nedzirdīgo nedēļā LNS organizē fotoizstādi “Nedzirdīgie VAR”.


Vēlamies kopīgi parādīt, cik daudzpusīgas ir profesijas, kādās strādājam, un kādus izaicinājumus pieņemam darba tirgū. Aicinām piedalīties ikvienu nedzirdīgu vai vājdzirdīgu LNS biedru, kas strādā kādā īpašā, unikālā vai interesantā profesijā, vai jebkuru, kas zina šādu cilvēku! Gaidām fotogrāfiju ar darba veicēju un, pats galvenais, aprakstu, kurā būtu redzams, kā šis cilvēks VAR paveikt ikdienā to, ko dara. Tas var būt strādājošais Latvijā vai ārzemēs, iestādē vai uzņēmumā, priekšnieks, padotais vai pašnodarbinātais. Mums visiem kopā ir iespēja veidot stāstu par to, cik mēs varam!

Lai fotogrāfija atbilstu izstādes idejai un būtu kvalitatīva, jāievēro dažas prasības.

Bildei jābūt uzņemtai darbavietā. Bildē var būt attēlots viens vai vairāki viena darba veicēji vienā uzņēmumā, piemēram, vairāki galdnieki vienā galdniecībā. Katrs interesents var iesniegt vienu, viņaprāt, vislabāko attēlu, kurā var skaidri redzēt, kā LNS nedzirdīgie un vājdzirdīgie biedri strādā. Fotogrāfijas autors uzņemas atbildību par to, ka fotogrāfijā redzamajiem cilvēkiem nav iebildumu pret fotogrāfijas publicēšanu. Un autors neiebilst par tās eksponēšanu izstādē.

Tehniskie noteikumi. Fotogrāfija jāiesniedz JPEG formātā, izmērs: īsākā mala ne mazāka par 2400 pikseļiem (fotogrāfijas datus var redzēt, uzspiežot uz foto ar datorpeles labo pogu un tad – rekvizīti – detalizēti). Pieļaujama vienkārša bildes apstrāde – gaišums, kontrasti. Ar grafiskā dizaina programmām pārveidotu fotogrāfiju nepieņemsim. Attēlu nedrīkst montēt: nesūtiet kolāžu vai mozaīku. Var iesūtīt arī iepriekš uzņemtu fotogrāfiju, bet tai jābūt ne vecākai par 2014. gada 1. septembri.

Fotoattēls jāsūta uz e – pastu [email protected], tēmā norādot „Nedzirdīgie VAR!”, vai jāiesniedz digitālā veidā personiski LNS Informācijas nodaļā līdz 12. septembrim.

Obligāti jāpievieno šāda informācija

 fotogrāfijas autora vārds, uzvārds,

 fotogrāfijas nosaukums,

 attēlā redzamā nedzirdīgā/vājdzirdīgā LNS biedra vārds, uzvārds, profesijas/amata un darbavietas nosaukums,

 stāsts jeb apraksts par šo cilvēku vai cilvēku kolektīvu (aprakstu var iesniegt arī zīmju valodā videoveidā vai izstāstīt personiski uz vietas Informācijas nodaļā),

 datums un vieta (pilsēta, valsts), kur fotogrāfija uzņemta.

Darbi, kas atbildīs prasībām, būs apskatāmi kultūras centrā “Rītausma” laikā no 19. līdz 24. septembrim.

Ja kādi jautājumi, lūdzam vērsties pie foto un video nodarbību vadītāja Valda Kraukļa pirmdienās, trešdienās, piektdienās pl. 9 – 12 SIA „ LNS Rehabilitācijas centrs” 2. stāvā, 206. kab. vai sūtot e-vēstuli [email protected], vai pie Kristapa Legzdiņa LNS mītnes 2. stāvā, 8. kab., piektdienās pl. 13 – 18, viņam varat rakstīt arī e-vēstuli [email protected] vai sūtīt sms (tālr. nr. 26985905).

 Mēs VARAM daudz un parādīsim to!

 

Sagatavoja: Inese Immure


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas