Search form

01.10.2013

Drukāt

Rudenī un ziemā iebraukšana Jūrmalā – bez maksas

Photo

Jūrmalas pilsētas dome mainījusi iebraukšanas noteikumus, atceļot iebraukšanas maksu Jūrmalā rudens un ziemas sezonā no 1. oktobra līdz 31. martam. Iebraukšanas atļaujas Jūrmalas pilsētas teritorijā jāpērk tikai periodā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim.


 

Lai regulētu transporta plūsmu pavasara un vasaras sezonā,  palielināta nodeva par iebraukšanas atļauju no 1. aprīļa līdz 30. septembrim. Vienreizējās iebraukšanas atļauja vasaras sezonā maksās Ls 1,50 (bija – Ls 1). Izmaiņas skars arī nodevas maksu par viena mēneša un sešu mēnešu iebraukšanas atļaujām (ziņos vēlāk).
 
Maksa par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā  noteikta atbilstoši Jūrmalas pilsētas domes saistošajiem noteikumiem „Par transportlīdzekļu iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”.
 
 Automašīnas novietošana Jūrmalas pilsētā vietās, kur tas atļauts, joprojām ir bez maksas (izņemot privātās autostāvvietas).
 2012. gadā pavasara un vasaras sezonā ar vienreizējām caurlaidēm Jūrmalā iebrauca 914 773 automašīnas, rudens un ziemas periodā – 436 844 automašīnas.
 
 
Sagatavoja: LNS Informācijas centrs
Foto: no www.bauskasdzive.lv

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas