Search form

01.09.2010

Drukāt

Bezmaksas e – talonu var kārtot bez steigas – līdz 1.novembrim

Photo

No šā gada 1.septembra līdz 1.novembrim Rīgā dzīvojošie nestrādājošie pensionāri, 3. grupas redzes un dzirdes invalīdi un Černobiļas AES avārijas seku likvidētāji sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, uzrādot attiecīgi invalīda vai Černobiļas AES avārijas seku likvidētāja apliecību. Rīgas satiksme ir pagarinājusi līdz 1.novembrim statusa saņemšanas termiņu braukšanai sabiedriskajā transportā.


Septembrī Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centros būs garas rindas, apkalpojot Rīgas skolēnus un studentus, tāpēc Rīgas satiksme nolēma invalīdiem un pensionāriem dot vairāk laika – divus mēnešus, lai viņi  mierīgi un bez liekiem satraukumiem var nokārtot bezmaksas e – talonu.

No šodienas  līdz 1.novembrim izmantot sabiedrisko transportu bez maksas varēs, uzrādot pensionāru, 3. grupas redzes un dzirdes invalīda vai Černobiļas AES avārijas seku likvidētāja apliecību.
 
Atgādināsim, kas jādara, lai var bez maksas izmantot sabiedrisko transportu arī pēc 1. novembra.
 
Tiem, kuriem jau ir personalizētais e-talons, līdz 1. novembrim jādodas uz kādu no Rīgas satiksmes biļešu tirdzniecības vietām (ar adresēm var iepazīties mājas lapā www.rigassatiksme.lv), līdzi ņemot personalizēto e-talonu. Tirdzniecības vietā ielādēs bezmaksas biļeti, kas ļaus sabiedrisko transportu turpmāk izmantot bez maksas.
 
Tiem 3. grupas dzirdes invalīdiem, kuriem vēl nav personalizētais e-talons, jādodas uz kādu no Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centriem (Prāgas iela 1, Brīvības iela 191, Brīvības gatve 384 b, Kurzemes prospekts 137 un Vienības gatve 76 b), kur varēs saņemt personalizēto e-talonu.
 
Līdzi jāņem pase, izziņa par dzīvesvietu, invalīda apliecība un VDEĀK izziņa (rozā lapa). Ja VDEĀK izziņā nav uzrakstīta diagnoze kurlmēmums vai praktisks kurlums, tad nepieciešama ārsta izziņa, kas apliecina, ka jūs esat dzirdes invalīds.
 
Naudu par neizmantotajām biļetēm varēs saņemt atpakaļ līdz 2011.gada 1.septembrim Rīgas satiksmes Klientu apkalpošanas centros, uzrādot personalizēto e – talonu un pasi.
 
Plašāka informācija par e – talonu un pieteikšanos tā saņemšanai interneta mājas lapā: www.rigassatiksme.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.
 
Ja kādi jautājumi, nāciet uz Informāciju centru Jāņa sētā 5 vai sūtiet jautājumus uz e – pastu: [email protected] vai sms veidā uz 26278525 pirmdienās 13 –19, otrdienās 10 –14, trešdienās 12 –17 un ceturtdienās 10 –14.
 
Sagatavojusi: Inese Immure

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas