Search form

26.06.2014

Drukāt

Braci aplikācija brīdina par trauksmi un zvaniem

Photo

Moderno mobilo telefonu – viedtālruņu lietotāji droši vien jau zina, ko nozīmē aplikācijas. Tās ir nelielas programmas viedtālruņiem, piemēram, ir speciāla aplikācija draugiem.lv, vēl ir Waze, Skype utt.
Firma „Braci”, kas darbojas Somijā un Anglijā, izstrādājusi speciālu aplikāciju nedzirdīgiem un vājdzirdīgiem klientiem. Instalējot šo aplikāciju telefonā, tā jūs brīdinās par dažādām skaņām, kuras jūs nedzirdat, bet viedtālrunis ar Braci aplikācijas palīdzību „sadzirdēs” un parādīs šīs skaņas attēlu tālruņa ekrānā.
 
Par kādām skaņām ir runa? Par tādām, kuras mūs brīdina par briesmām vai līdzīgām situācijām. Piemēram, šī aplikācija spēj atpazīt durvju zvanu, telefona zvanu, maza bērna raudāšanu (kā „auklīte”), ugunsgrēka trauksmes signālu, automašīnas signāltaures skaņu, kā arī skaņu, ja tiek uzlauztas jūsu dzīvokļa durvis. Tiklīdz jūsu mobilais „saklausa” kādu no šīm skaņām, uz tā ekrāna parādās atbilstošs attēls un tiek dots gaismas signāls un vibrācija. Jūs varat arī paši ieprogrammēt sava bērna raudāšanu vai savu durvju zvanu, lai tiktu brīdināti tieši par šīm skaņām.
 
Firma „Braci” ieinteresēta iegūt atsauksmes arī no Latvijas lietotājiem par savu piedāvājumu, ko var lejupielādēt bez maksas šeit: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ugs.doorbell
 
Šajā saitē ir arī video ar lietošanas pamācību. Brīdinām, ka šī programma pagaidām ir testēšanas stadijā un darbojas tikai telefonos, kuros ir Android operētājsistēma.
 
Ja jūs izmēģināt šo programmu savā telefonā, tad atsauksmes par to varat sūtīt ar e-pastu firmas „Braci” pārstāvjiem: [email protected]
 
Pēc aplikācijas izmēģināšanas varat aizpildīt un e-pastā nosūtīt pielikumā ievietoto anketu: šeit.
 
Ievērībai! Arī mēs Informācijas nodaļā izmēģinājām šo aplikāciju, ielādējot to telefonā Samsung Galaxy Note 2, tomēr tālākās darbības  mums neizdevās. Pamēģiniet jūs arī, varbūt izdosies! Gaidīsim atsauksmes.
 
 
Informāciju sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas