Search form

08.02.2013

Drukāt

Neliels ieskats Amerilat piedāvātajā FM sistēmu produkcijā


FM raidītāji
 
Atklāj Dinamisko FM - jauno FM raidītāju standartu
 
Phonak Dynamic FM bezvadu raidītāju mikrofoni sniedz vēl nebijušu skaņas kvalitāti un līdz šim nepieredzētas iespējas kā pieaugušajiem un bērniem, tā arī skolotājiem, kas strādā ar personām ar dzirdes traucējumiem. 
 
Izstrādāti izmantošanai dažādās skaņas un trokšņu vidēs, Dynamic FM raidītāji apvieno mūsdienīgās tehnoloģijas ar ļoti ērtu un vienkāršu lietošanu.
 
inspiro
inspiro ir Dynamic FM raidītājs, kas paredzēts tieši pasniedzējiem, kuru ikdiena saistīta ar bērniem gan parastajās, gan arī speciālajās skolās.
 
SmartLink+
Uzlabotais Dynamic FM raidītājs, kas īpaši izstrādāts gan pusaudžiem, gan arī pieagušajiem,  apvieno 3 mikrofona iestatījumus (SuperZoom, Zoom un Omni), Bluetooth pieslēgumu un dzirdes aparātu tālvadības pulti. 
 
ZoomLink+
Unikāls Dynamic FM raidītājs, kas paredzēts gan pusaudžiem, gan arī pieaugušajiem, kas  apvieno 3 mikrofona iestatījumus, audio pieslēguma vietni un SoftLanding tehnoloģijas.
 
EasyLink+
Ērti izmantojamais Dynamic FM raidītājs radīts pusaudžiem un pieaugušajiem un tajā iestrādāti Mikrofona tālummaiņas iestatījumi (pielāgot iespējams pie audiologa), audio pieslēgumvieta un SoftLanding tehnoloģija.
 
 
FM uztvērēji
 
Dynamic FM un vienkāršie FM uztvērēji visu veidu dzirdes instrumentu lietotājiem
 
Phonak piedāvā augstas kvalitātes FM uztvērējus visiem un ikvienam - vai tas būtu Phonak vai cita ražotāja dzirdes aparātu lietotājs.
 
Savienojumā ar Dynamic FM raidītājiem, tādiem kā SmartLink+ vai inspiro, Phonak piedāvātie Dynamic FM uztvērēji apvieno augstāko skanējuma kvalitāti un funkciju pilnveidību, tajā pašā laikā saglabājot estētisku vizuālo izskatu un formas.
 
MLxi
Universāls Dynamic FM uztvērējs, kas savietojams ar visu ražotāju piedāvātajiem auss dzirdes instrumentiem un kohleārajiem implantiem.
 
MyLink+
Dynamic FM  uztvērējs ar kakla siksniņu ērtai nēsāšanai, savietojams ar visiem T-spoles dzirdes instrumentiem.

 

 

Šobrīd firma piedāvā MyLink+  universālo FM uztvērēju, kas darbojas ar visu ražotāju dzirdes aparātiem, kuriem ir T-Coil funkcija. Kā raidītāju piedāvā – _SmartLink  dinamisko FM raidītāju, kurā ir iespēja pievienot papildu ārējo mikrofonu, savietot ar jebkuru Bluetooth ierīci (dators, MP3, TV, mobilie tālruņi u.c.).

Cena: komplekts – 890 Ls; komplekts (uztvērējs un raidītājs) – 1040 Ls

Sniedz bezmaksas konsultācijas. Ja kāds vēlas izmēģināt , viņam jāiemaksā drošības nauda – 100 Ls. Iespējams iegādāties  ar vienreizēju maksājumu (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu) vai arī līzingā/ uz nomaksu.

Pieteikšanās uz vizīti pa tālruņiem  – 22148890 vai 67819200 vai rakstot e-pastā – [email protected].
 
Plašāku informāciju var iegūt gan Phonak korporatīvajā mājas lapā (angļu valodā).
 
 
Sagatavoja: Informācijas centrs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas