Search form

02.02.2017

Drukāt

LNS Jauniešu centrs saņem atzinības rakstu “Uzlecošā zvaigzne”

31. janvārī Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” sadarbībā ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu rīkoja Jaunatnes līdzdalības balvas pasniegšanas ceremoniju Rīgas “Vis-Kaņierīgākajā” telpā – Tējnīcā “Materia”.


Jaunatnes līdzdalības balvas pasniegšanas ceremonijā pasniedza balvas 3 nominācijās – “Zelta partneris”, “Inovācija 2016” un “Līderu inkubators”, kā arī 3 atzinības rakstus.

Atzinības rakstu Jaunatnes līdzdalības balvas nominācijā “Uzlecošā zvaigzne” par aktīvu jauniešu iesaisti un daudzveidīgām darba ar jaunatni formām saņēma LNS Jauniešu centrs. Tas bija vēl viens pagodinājums, ar kuru mūsu jaunieši var lepoties.

Mazliet no vēstures! 2016. gadā LNS Jauniešu centrs piedalījās Rīgas domas Izglītības, kultūras un sporta departamenta Jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanas konkursa projektā “LNS jauniešu centra kapacitātes pilnveide”, kur uzzināja par Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” esamību un nolēma sadarboties ar to.

Pateicoties “Kaņiera” atsaucībai, LNS Jauniešu centrs saņēma dažādu bezmaksas palīdzību un ieteikumus savu pasākumu rīkošanai, piemēram, tādi labi izdevušies bija “Traki piedzīvojumi bez telefona” un citi.

Paldies Rīgas jauniešu centram “Kaņieris” par atbalstu, kas ļāva mums LNS Jauniešu centrā veiksmīgi darboties un attīstīt savstarpējo sadarbību.

 

Teksts: Krista Kristīne Magone
Foto: LNS JC arhīvs
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas